Şansınız olsa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Şansınız olsa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,107 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şansınız olsa
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Başınız sağolsun Allahım sağlıklı hayırlı ömrü uzun evlatlar nasip etsin neden kaybettiniz neyi var di canim Allahım sabrınızı arttırsın 😢
Canim nasıl oldun sen Allahım sesini duysun canımsın
Cok üzüldüm kurbanım Allah'a hakkında hayırlısı olsun canım ne yazacağımı bilemedim Allahım gonlune göre sağlıkla nasip etsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık oldu canım Allahım sağlıkla kurtulmani nasip etsin sonrasinda da sağlıklı ömrü uzun evlwt nasip etsin
Bebek 22 gebeligim 26 hafta

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebegimin gelismesini suyunun artmasini yarın benden almamalarini dilerdim
Canm inşallah bı mucize olurda herşey yoluna girer inşallah almazlar Allah'ım himseyi evlat acısı yaşatmasın cnm çok üzüldüm duvalarim seninle Sabah ola hayr ola inşallah bişey olmaz zamanın sağ salim kucağına alırsın 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saglicakla kucağına almayı nasip etsin Alllahim 🙏
Amin inşallah canm çok sagol

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yok 31 haftalikti karnımdayken kalbi durdu suni sanciyla normal doğum oldu sadece 1 kere gösterdiler kızımı şuanda 6 haftalık hamileyim korkum yok dersem yalan olur inşallah bidaha yaşamam Allah'ım yaşatmasın bidaha 😥
Amin cnm bnm cokuzuldum cnm ama neden sezeryanla almadılar ki 31 haftalık küçük dgl yanı neyse cnm bak işte yine hamilesin rabbim sağlıklı bisekilde dogurmayi nasip etsn endişe etmekte haklisn bnde düşük yptim iki defa üst üste bu dördüncü gebeliğim çok korkuyordum tekrar düşerse diye umudumu da kesmiştim bu seferde aslında ama yanilmisim Rabbime çok şükür olsun ki onca kanamaya rağmen bebeğim tutundu çok şükür ve şimdi 34.3 haftalık hamileyim rabbim hayırlı bı şekilde ve bebişlerimizi dogurmayi nasip etsin hepimize🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.