Şansınız olsa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Şansınız olsa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,105 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şansınız olsa
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm bnm cokuzuldum cnm ama neden sezeryanla almadılar ki 31 haftalık küçük dgl yanı neyse cnm bak işte yine hamilesin rabbim sağlıklı bisekilde dogurmayi nasip etsn endişe etmekte haklisn bnde düşük yptim iki defa üst üste bu dördüncü gebeliğim çok korkuyordum tekrar düşerse diye umudumu da kesmiştim bu seferde aslında ama yanilmisim Rabbime çok şükür olsun ki onca kanamaya rağmen bebeğim tutundu çok şükür ve şimdi 34.3 haftalık hamileyim rabbim hayırlı bı şekilde ve bebişlerimizi dogurmayi nasip etsin hepimize🤲♥️
Amin inşallah sağ salim kucağımıza aliriz

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah sağ salim kucağımıza aliriz

Amin cnm bnm cokuzuldum cnm ama neden sezeryanla almadılar ki 31 haftalık küçük dgl yanı neyse cnm bak işte yine hamilesin rabbim sağlıklı bisekilde dogurmayi nasip etsn endişe etmekte haklisn bnde düşük yptim iki defa üst üste bu dördüncü gebeliğim çok korkuyordum tekrar düşerse diye umudumu da kesmiştim bu seferde aslında ama yanilmisim Rabbime çok şükür olsun ki onca kanamaya rağmen bebeğim tutundu çok şükür ve şimdi 34.3 haftalık hamileyim rabbim hayırlı bı şekilde ve bebişlerimizi dogurmayi nasip etsin hepimize🤲♥️

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Yok 31 haftalikti karnımdayken kalbi durdu suni sanciyla normal doğum oldu sadece 1 kere gösterdiler kızımı şuanda 6 haftalık hamileyim korkum yok dersem yalan olur inşallah bidaha yaşamam Allah'ım yaşatmasın bidaha 😥
Allahım birdaha yaşatmasın o duyguyu bilirim çok zor her defasında öyle olacak diye bişey yok kalbini ferah tut korkman çok normal bende 36 haftalıgım ama hala korkuyorum rabbime sıgıncaz

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canim nasılsın ne yaptın gittin mi bugün doktora gidecektin
Fakultede yatirdilar beni pztsye kadar gozetim altinda olacam bebek icinciger ignesi vurdular sezeryan olacakmisim canli dogarsa 1 sans olsun diye bebek makat gels suan
Canim nasılsın ne yaptın gittin mi bugün doktora gidecektin
Yatirdilar beni gozlem altina alindim pzts tahlil yapacaklarzehirliyosa alacaklar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fakultede yatirdilar beni pztsye kadar gozetim altinda olacam bebek icinciger ignesi vurdular sezeryan olacakmisim canli dogarsa 1 sans olsun diye bebek makat gels suan
Yatirdilar beni gozlem altina alindim pzts tahlil yapacaklarzehirliyosa alacaklar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar