Sorum var Şanssızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Şanssızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 402 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şanssızlık
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Biz nişanlıyken birtakım sorunlar çıktı iki aile arasında neyse herşey geçti çok şükür bir yıllık evliyim mutluyum ama annem halen o günlerin etkisinde kötü niyetli diyebilirim bir şey lazım olur eşimle götürüp bırakırız saygi hürmeti eksik etmeyiz bebeğim doğacak belki beşik bile almak istemiyordur bizde beşiği kız tarafı getirir bazen diyorum annem beni sevmiyor altı aydır hamileyim bir gün beni yemeğe cagirmadi bir gün olsun yemek yapıp getirmedi onda bir miktar paramız var diyorum annedir kalsin böyle davranınca da almak istiyorum o parayi ondan iyilik söylenmemeli ama kaynanam bugün bir yün çorap istedi olmasına rağmen vermedi siz olsanız ne yapardınız canım çok sıkkın kızım olacak ilk cinsiyetini öğrendiğimde bahtı güzel olsun demiştim 😭😭😭😭
Valla 6 yıllık evliyim bikere olsun annem yemeğe çağırmadı neden çağırsın ki ben arıyorum gelcem şu yemeği yap diye annem sonuçta anahtarım var istediğim de gidiyorum. Kayınvalideme de gideceğim zaman geliyorum şu yemeği yap diyorum. Herşeyi aileden beklememek lazım birşeyler için çabalamak lazım 2. Doğumumu yaptım kimseden bir kaşık yemek istemedim herşeyin üstesinden eşimle birlikte geldim. Şu düşüncedeydim hep ya annem babam olmasaydı nasıl yapardım. Sende öyle düşünerek kimseden birşey beklemeyerek yapabilirsin. Hem kendini de sıkıntıya sokmamış olursun.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hanımefendi annemler orta gelirli bir aile istese bebeğime herşeyi alır ben ona karşı gayette yumuşak ve saygılıyim eşim de öyle. Çoraba gelirsek el yapımı çorap var onda belki on çift ve kimsede giymiyor kardeşim de evli ve o ona kötü davranıyor annem kardeşim yüzünden antidepresan alıyor ve annem ona benden çok masraf yapıp götürdü herşey mal mülk değil sevgi de gerek
Canım bence annenle senin aranda iletişim problemi var otur konuş anneni dinle o senin kötülüğünü istemez kendince sebepleri vardır. Yine dediğim gibi kaynananı ve eşini sevmek zorunda değil. Belliki eşinin ailesinin yaptıkları annenin zoruna gitmiş zorla unutmasını iyi davranmasını bekleme. O senin annen başkaları için annenin hareketlerini garipseyip gıcık olma

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Biz nişanlıyken birtakım sorunlar çıktı iki aile arasında neyse herşey geçti çok şükür bir yıllık evliyim mutluyum ama annem halen o günlerin etkisinde kötü niyetli diyebilirim bir şey lazım olur eşimle götürüp bırakırız saygi hürmeti eksik etmeyiz bebeğim doğacak belki beşik bile almak istemiyordur bizde beşiği kız tarafı getirir bazen diyorum annem beni sevmiyor altı aydır hamileyim bir gün beni yemeğe cagirmadi bir gün olsun yemek yapıp getirmedi onda bir miktar paramız var diyorum annedir kalsin böyle davranınca da almak istiyorum o parayi ondan iyilik söylenmemeli ama kaynanam bugün bir yün çorap istedi olmasına rağmen vermedi siz olsanız ne yapardınız canım çok sıkkın kızım olacak ilk cinsiyetini öğrendiğimde bahtı güzel olsun demiştim 😭😭😭😭
Kimseden fayda yok eşine iyi sarıl canım rabbim yuvanda mutlu etsin nediyim sen anneliğin ne olduğunu evladına yaşarsın Gerçek Ten sorun etme kendine

Tüm sayfalar yüklendi.