Sorum var Sararmış leke nasıl çıkar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan Sararmış leke nasıl çıkar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 952 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sararmış leke nasıl çıkar
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Keziban 🦋

Güneşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 9 senelik bebek kıyafetlerım var ve malumunuz her şey pahalı onları giydireceğim kızıma ama 9 sene bekleye bekleye sarı lekeler oluşmuş onları nasıl çıkarabilirim? Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim 🙏🏻💖
Karbonatla güzelce ovup öylece bikaç saat beklettim. Sonra da Arap sabunu ve beyaz sabunla elde iyice çitiledim. En son makinede yıkattım. Çok güzel çıktı sararmış lekeler. Bende ilk kızımın kıyafetlerini kullanıcam. Aynı durumu yaşadım. İnşallah çıkar lekeler

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 9 senelik bebek kıyafetlerım var ve malumunuz her şey pahalı onları giydireceğim kızıma ama 9 sene bekleye bekleye sarı lekeler oluşmuş onları nasıl çıkarabilirim? Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim 🙏🏻💖
Her birini bebek leke çıkarıcısi sıktım. Bir kova suya Arap sabunu da ekledim. Bir saat beklettim . Sonra 60 da yıkadım. Çok çok hafif kaldı yine ama belirginlik gitti kullanacağım yine

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Karbonatla güzelce ovup öylece bikaç saat beklettim. Sonra da Arap sabunu ve beyaz sabunla elde iyice çitiledim. En son makinede yıkattım. Çok güzel çıktı sararmış lekeler. Bende ilk kızımın kıyafetlerini kullanıcam. Aynı durumu yaşadım. İnşallah çıkar lekeler
Denerim canım çok sağ ol 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her birini bebek leke çıkarıcısi sıktım. Bir kova suya Arap sabunu da ekledim. Bir saat beklettim . Sonra 60 da yıkadım. Çok çok hafif kaldı yine ama belirginlik gitti kullanacağım yine
Deneyeyim fanım çok teşekkürler 💖

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum aspirin var sıvı o güzel geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.