Sorum var Sarilik acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Sarilik acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 928 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sarilik acil
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar 1ay once dogum
Yaptim kizimin sariligi hala gecmedi uzamis sarilik geciren varmi cok korkuyorum gecmek bilmedi yemesi iyi kilo aliyo ama
sariligi gecmedi🥺🥺🥺
Gülüm bizimkisi 4 ay sürdü hiç korkma düzenli 2 saatte bir karnını doyur geçer inşallah anne sütü sarılığı diye bişey de varmış kızımda 4 ay sürdü bol bol emzirdim biraz geç geçti ama korkulacak bişey yok dedi doktor her ay tüm tahlilleri yaptık farklı bir hastalığı tetiklemesin sarılık diye ama bi sorun olmadı kızım 2 yaşında şu an ☺️🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gülüm bizimkisi 4 ay sürdü hiç korkma düzenli 2 saatte bir karnını doyur geçer inşallah anne sütü sarılığı diye bişey de varmış kızımda 4 ay sürdü bol bol emzirdim biraz geç geçti ama korkulacak bişey yok dedi doktor her ay tüm tahlilleri yaptık farklı bir hastalığı tetiklemesin sarılık diye ama bi sorun olmadı kızım 2 yaşında şu an ☺️🥰
Rabbim bagislasin sana kuuzm🤲🏻🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaptim kizimin sariligi hala gecmedi uzamis sarilik geciren varmi cok korkuyorum gecmek bilmedi yemesi iyi kilo aliyo ama
sariligi gecmedi🥺🥺🥺
Benim oğlum geçirdi canım korkma 3 ay civarı sürüyor tedavi yani sarılığı tetkleyen şeyi bulurlarsa daha erken geçer.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
sariligi gecmedi🥺🥺🥺
Sarılığın sebebi araştırıldı mı canım. Bir takım testler yapılıyor tahliller alınıyor enfeksiyon taraması yapılıyor böyle durumda nedene yönelik hareket ediliyor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
sariligi gecmedi🥺🥺🥺
Bazi kisilerde bu durum yasaniyor annenin sutu ilede sarilik olanlar var yutubede junandar ailesi var o kadin aynisini yasiyir şu an
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sık sık emzir Allah'ın izniyle geçer inşallah
Tam aksine bazı durumlarda emzirdikçe sarılık artıyor uzayan saırılıkların sebebi farklı oluyor

Canım sık sık emzir Allah'ın izniyle geçer inşallah
Tam aksine bazı durumlarda emzirdikçe sarılık artıyor uzayan saırılıkların sebebi farklı oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bazi kisilerde bu durum yasaniyor annenin sutu ilede sarilik olanlar var yutubede junandar ailesi var o kadin aynisini yasiyir şu an

Evet bazıları anne sütüne karşı sarılık olabiliyor ama buna rağmen doktorlar emmehi bıraktırmıyor canım. Buda önemli ama doktorlar bunu bir hastalık olarak görmüyor. Eget anti cmv ,iye, tiroid, kansızlık anemsi, b12 eksikliği var ise tedavi ediliyor ki anti cmvnn tedavisi yok kendi kendine geçmesini bekliuprşar bizde öyle oldu mesela anti cmv vardı oğlumda 82 günlük iken atlattı rabbim şafi ismi ile şifa versin 🤲🏻

K

Katılımcı

Guest
sariligi gecmedi🥺🥺🥺
Öncelikle rabbim şifa versin benim de oğlumda öyle oldu 2 aya yakın sürdü neredeyse korkma aşırı derecede sarı değilse gecer bol bol emzir geçer Inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar