Sorum var Sebepsiz ağlama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabia poyraz tarafından oluşturulan Sebepsiz ağlama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 919 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sebepsiz ağlama
Konbuyu başlatan Rabia poyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rabia poyraz

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda öyle kuzum çok zor n gerçekten şimdi 3 buçuk aylık ilk 3 ay azap gibi geçti resmen bana bide kızımda ufak daha hangi birine bakacgimi şaşırıyordum oğlum iki dk susmak bilmezdi kolikten gerçi çok şükür bir iki haftadır biraz daha iyi ama ara ara gene oluyor hiçbirsekilde susmuyor o zaman
Ben 3aydir hiç bı konuda sıkıntı çekmedim uyku emme gaz hiç bı konuda son 1-2haftadir böyle bı sıkıntısı var elleri sürekli yüzünde uyurken agliyo uyanıkken agliyo çözemedim bı kolik müzikleri açıyorum bı fark etmiyo yine de ağlamaya devam ediyo yarım kundak yapıyorum ellerini çıkarıp yine yüzüne goturuyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 3aydir hiç bı konuda sıkıntı çekmedim uyku emme gaz hiç bı konuda son 1-2haftadir böyle bı sıkıntısı var elleri sürekli yüzünde uyurken agliyo uyanıkken agliyo çözemedim bı kolik müzikleri açıyorum bı fark etmiyo yine de ağlamaya devam ediyo yarım kundak yapıyorum ellerini çıkarıp yine yüzüne goturuyo
Su an tam olarak ne kadarlık

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ya ağlaması hiç hosums gitmiyo bende ağlamak istiyorum 😅
Sende içini dök kuzum😁
Benim eşimde hiç sevmiyor oğlum ağladığı zaman ben çok rahat karşılıyorum eşim bana diyor sen ne kadar rahatsın bebek böyle agladigi zaman benim içim tuhaf oluyor 🤣

Rabia poyraz

Kayıtlı Üye
rank
Sende içini dök kuzum😁
Benim eşimde hiç sevmiyor oğlum ağladığı zaman ben çok rahat karşılıyorum eşim bana diyor sen ne kadar rahatsın bebek böyle agladigi zaman benim içim tuhaf oluyor 🤣
Bizdede tam tersi ben çok panikliyorum eşim çok rahat aglicak bu tabiki bebek sonuçta diyo bide beni susturmaya calisiyo sonra 😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar