Şehir hastanelerinde dogum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde CınarHira tarafından oluşturulan Şehir hastanelerinde dogum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,703 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şehir hastanelerinde dogum yapanlar
Konbuyu başlatan CınarHira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecempoyraz
E

Ecempoyraz

Guest
Gecmis olsun buarada rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah saglikla alalim kucaklarimiza

Ecempoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Saglikla alalim kucaklarimiza canim bende oraya bu hafta perinotolije gidicem hakkımızda hayırlısı olsun insallah

CınarHira

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Ecempoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Inş cnm bnm bnmde aynı hakkımızda hayırlısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin kaç haftalik
Yarin tam 23 haftaligim canim 20 haftalikken öğrendim boyle biseyi normalde sezeryanli annelerde daha çok olurmuş bu tarz bisey benim 2 tane daha evladım var normal dogum ikiside hic yaşamadım bunda öğrendim boyle biseyi oyuzden kafamda hep bi düşünce sen oraya ilkkez mi gittin nasil doktorun ilgisi bilgilendiriyormu güzel

CınarHira

Kayıtlı Üye
rank
Yarin tam 23 haftaligim canim 20 haftalikken öğrendim boyle biseyi normalde sezeryanli annelerde daha çok olurmuş bu tarz bisey benim 2 tane daha evladım var normal dogum ikiside hic yaşamadım bunda öğrendim boyle biseyi oyuzden kafamda hep bi düşünce sen oraya ilkkez mi gittin nasil doktorun ilgisi bilgilendiriyormu güzel
Canım benimde 20 haftadan beri çıkar dediler 30.haftama girdim hâlâ çıkmamış tam kapatmış cam sakura hastanesine gidiyorum perinatolojiye çok memnun kaldım doktorlardan benimde 27.nisan randevum 33 haftalik olacak inşallah bakalım ne diyecekler çok ağrım oluyo ama hep yatıyorum allah razı olsun eşim yapiyo bütün işlerimi her an kanaman olabilir dedi sancilarim çoğaldı korkuyorum gece acile gittim nstye bagladilar

Ecempoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde 20 haftadan beri çıkar dediler 30.haftama girdim hâlâ çıkmamış tam kapatmış cam sakura hastanesine gidiyorum perinatolojiye çok memnun kaldım doktorlardan benimde 27.nisan randevum 33 haftalik olacak inşallah bakalım ne diyecekler çok ağrım oluyo ama hep yatıyorum allah razı olsun eşim yapiyo bütün işlerimi her an kanaman olabilir dedi sancilarim çoğaldı korkuyorum gece acile gittim nstye bagladilar
Gercektenmi nasil ağrın oluyor canm peki bende agri yok cok şükür suan rabbim saglikla aldirsin kucagimiza insallah canm ya sezeryan Olcan dimi

Bende çam ve sakura ya gidiyorum 3 kere kadin doguma gittim oraya kadindogumdan yonlendirildim perinatoloji bölümüne randevu verdiler ordaki sekreterler bakalim ne diycek persembe günü doktor sen ogrendiginden bu yana perinatolojiyemi gidiyosun oraya canm

Bende çam ve sakura ya gidiyorum 3 kere kadin doguma gittim oraya kadindogumdan yonlendirildim perinatoloji bölümüne randevu verdiler ordaki sekreterler bakalim ne diycek persembe günü doktor sen ogrendiginden bu yana perinatolojiyemi gidiyosun oraya canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar