Şeker hastasıyım

• Konbuyu başlatan Serranur
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serranur tarafından oluşturulan Şeker hastasıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 460 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker hastasıyım
Konbuyu başlatan Serranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serranur
S

Serranur

Guest
7 hafta 6 gun hamileyim Şeker hastasıyım ve cok korkuyorum cocugumu beyninde etki yaratırımı yada Baska bıseyler olurmu 2. Hamılelegım tıp 2 seker hastasıyım 1. Hamılelıgımde kaldı bende ve ınsulun oluyorum

A

Aylin

Guest
Hiç korkma insülinleri düzenli yapıp beslenmene dikkat edersen hiç bir şey olmaz.benim gebeliğin başında şeker o kadar yüksekti ki bi hafta hastaneye yatacaksın öyle kontrol altına alacaz demişti doktor. Şu an 18 haftalık hamileyim ve üç aylık şeker ortalamam 5.5 sen dikkat ettikten sonra bebeğine hiç bir şey olmaz allahın izniyle

M

Merve37

Guest
7 hafta 6 gun hamileyim Şeker hastasıyım ve cok korkuyorum cocugumu beyninde etki yaratırımı yada Baska bıseyler olurmu 2. Hamılelegım tıp 2 seker hastasıyım 1. Hamılelıgımde kaldı bende ve ınsulun oluyorum
Bende şeker hastasıyim ilk cocugumdada vardı insulin kullandım ilk bebeğim iri bebek olarak doğdu diyet listenden şaşma allahın izniyle bisey olmaz

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun sana en iyi bilgiyi doktorun verir eğer istersen bir de diyetisyene görün rahatsızlığına göre beslenme planı oluşturur birde unutma moralini yüksek tut güzel düşün guzel olsun

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende şeker hastasıyım dediğin gibi bende ilk hamileliğimden kaldı ama şükür insülin ile düşüyor 10 hafta olduk bile ama diyetsine görünmek gerek bir de diyet ekmeği alma elinden geldiğince evde kendin yap ve paketli hiç bir şey eve alma inşallah sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar