Seker yukleme testi na zaman yapilmali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Seker yukleme testi na zaman yapilmali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,936 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Seker yukleme testi na zaman yapilmali
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenur 12

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Bana da dedi yaptır diye de ben yaptırmadım ilk gebeliğimde yaptırdım 10 gün kendime gelemedim ondan sonra da 30 kilo aldım son 3 ayda. Valla gecen benim 192 ye çıkmıştı tok karnına bakmamız lazım dedi aile de var annem ablam babaannem dayım amcam halam yanl genetik bizde ama yaptırmayı düşünmüyorum bilmiyom ya
Bu kadar cok şeker hastası varsa cevrende neden yatırmıyorsun..benimde babaannem,anneannem ve amcamda var,,ben yaptırdım ve cıktı,,bi türlü düşüremedik,diyet uyguladik düşmedi,hala diyet yapiyorum,,şimdi insülin kullaniyorum,,ve 3 kilo verdim,zaten 4 kilo almıştım oda gidiyo ama cocuk iyi simdilik...

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Bu kadar cok şeker hastası varsa cevrende neden yatırmıyorsun..benimde babaannem,anneannem ve amcamda var,,ben yaptırdım ve cıktı,,bi türlü düşüremedik,diyet uyguladik düşmedi,hala diyet yapiyorum,,şimdi insülin kullaniyorum,,ve 3 kilo verdim,zaten 4 kilo almıştım oda gidiyo ama cocuk iyi simdilik...
Şeker yüklemesini bence çok kişi abartyo ya inanabiliyo musuz neymiş çocuk şoka giriyormuş Canan Karatayin dedikelrini millet çok takiyo ya normal kola gibi neyine bu kadar abartir ki insanlar bn doktoruma sordum ddm şeker yüklemesi yaptrdim çok kişi diyoki zararlı niye yaptrdin diye doktorum söylediği şey bu onlara söyle ki gerizeklisiniz çok korkutmuşlardi beni çok şükür yaptrdim en azından içim rahat

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yüklemesini bence çok kişi abartyo ya inanabiliyo musuz neymiş çocuk şoka giriyormuş Canan Karatayin dedikelrini millet çok takiyo ya normal kola gibi neyine bu kadar abartir ki insanlar bn doktoruma sordum ddm şeker yüklemesi yaptrdim çok kişi diyoki zararlı niye yaptrdin diye doktorum söylediği şey bu onlara söyle ki gerizeklisiniz çok korkutmuşlardi beni çok şükür yaptrdim en azından yo

Şeker yüklemesini bence çok kişi abartyo ya inanabiliyo musuz neymiş çocuk şoka giriyormuş Canan Karatayin dedikelrini millet çok takiyo ya normal kola gibi neyine bu kadar abartir ki insanlar bn doktoruma sordum ddm şeker yüklemesi yaptrdim çok kişi diyoki zararlı niye yaptrdin diye doktorum söylediği şey bu onlara söyle ki gerizeklisiniz çok korkutmuşlardi beni çok şükür yaptrdim en azından

Şeker yüklemesini bence çok kişi abartyo ya inanabiliyo musuz neymiş çocuk şoka giriyormuş Canan Karatayin dedikelrini millet çok takiyo ya normal kola gibi neyine bu kadar abartir ki insanlar bn doktoruma sordum ddm şeker yüklemesi yaptrdim çok kişi diyoki zararlı niye yaptrdin diye doktorum söylediği şey bu onlara söyle ki gerizeklisiniz çok korkutmuşlardi beni çok şükür yaptrdim en azından içim rahat
Aynen,o içtiğimiz glikozun icindeki şeker,bi bardak koladan azmış,,onun bunun lafına baktık mı,kara güne kaldık..binlerce hamile insana yaptırıyorlar..zararli olsa yaptırmazlar zaten..bende yatırmayacaktım iyiki yaptırmışım,yaptirmasam bebeğimi neler bekleyecekti..cok şükür önlemini aldık erkenden,,sende iyiki yatırmışsın,,boşver geride kalanı 🤭🤭

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Aynen,o içtiğimiz glikozun icindeki şeker,bi bardak koladan azmış,,onun bunun lafına baktık mı,kara güne kaldık..binlerce hamile insana yaptırıyorlar..zararli olsa yaptırmazlar zaten..bende yatırmayacaktım iyiki yaptırmışım,yaptirmasam bebeğimi neler bekleyecekti..cok şükür önlemini aldık erkenden,,sende iyiki yatırmışsın,,boşver geride kalanı 🤭🤭
Aynen valla canm milette bakarsak ooo😅🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar