Şeker yükleme testi

• Konbuyu başlatan Yağmurr2516
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurr2516 tarafından oluşturulan Şeker yükleme testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,290 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yükleme testi
Konbuyu başlatan Yağmurr2516
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğçecy

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yükleme testi yaptırmadım çok gereklimi
Ailede diyabet hastası var mı diye sormuştu bana, ailede yok yatkınlık olmadığı için şeker yükleme testine gerek yok dedi. Genetik yatkınlık var mı ona göre göre yaptırın yada yaptırmayın derim. Çokta önerilen birşey olmadığını duydum bu testin ama, dediğim gibi ailemde yok diye rahat davrandım bu konuda

C

Caramio

Guest
Doktorlar nasil bukadar onemli biseyi yaptirma diyorlar anlam veremiyorum. Benim ailemde hickimsede yok, ama bnm yukleme sonrasi seker cikti. Hemen diyete baslandi. Her gun seker olcuyorum evde. Seker, un, patates, ekmek, borek, cikolata vs. Yasak. Bilmeseydim eger hepsini yemeye devam ederdim. Allah korusun onlem almayinca tehlikeli ve kotu sonuclar doguyor. Bebek icin cok onemli.

C

Caramio

Guest
Doktorlar nasil bukadar onemli biseyi yaptirma diyorlar anlam veremiyorum. Benim ailemde hickimsede yok, ama bnm yukleme sonrasi seker cikti. Hemen diyete baslandi. Her gun seker olcuyorum evde. Seker, un, patates, ekmek, borek, cikolata vs. Yasak. Bilmeseydim eger hepsini yemeye devam ederdim. Allah korusun onlem almayinca tehlikeli ve kotu sonuclar doguyor. Bebek icin cok onemli.

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Ailede diyabet hastası var mı diye sormuştu bana, ailede yok yatkınlık olmadığı için şeker yükleme testine gerek yok dedi. Genetik yatkınlık var mı ona göre göre yaptırın yada yaptırmayın derim. Çokta önerilen birşey olmadığını duydum bu testin ama, dediğim gibi ailemde yok diye rahat davrandım bu konuda
Benim doktorumda açlık tokluk bakicaz gerek görürsem yapacak dedi haftaya gidecem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar