Sorum var ŞEKER YÜKLEME TESTİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan ŞEKER YÜKLEME TESTİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 653 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ŞEKER YÜKLEME TESTİ
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Herkese Günaydın kızlar Gününüz güzel,mutlu,huzurlu, sağlıklı geçsin inşallah...Nasılsınız Napiyorsunuz bebisler nasıl hamiş anneler sizler nasılsınız??🤩
Şimdi sizlere bir sorum olacak..
Ben şeker yükleme testi için hastaneye gidicem ama Bi yandan kararsızım bana çevremdeki insanlar şeker yükleme testi yapma dediler çünkü .Sende ve bebekte şeker diyabet yoksa bile ilerde çıkar diyolar. Şimdi bu durumu aranızda yaşayan oldumu??
Yaptırma ve yaptırmama konusunda çok kararsızım...🤷‍♀️🙆‍♀️🤦‍♀️
Ben yaptırmadım çok pişman oldum hâlâ bile aklıma gelince pişmanlığını yaşıyorum yaptırmadım herşey iyi hoştu sonra karnım aniden şişti bebeğime iri bebek dediler gebelik şekeri çıktı duzelmedi hastaneye yattım diyet vs çok çektim kızımı 37 haftada aldılar bence yaptır

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ben yaptırmadım çok pişman oldum hâlâ bile aklıma gelince pişmanlığını yaşıyorum yaptırmadım herşey iyi hoştu sonra karnım aniden şişti bebeğime iri bebek dediler gebelik şekeri çıktı duzelmedi hastaneye yattım diyet vs çok çektim kızımı 37 haftada aldılar bence yaptır
Aaa cidden mi 😳
Yok yok cnm yaptırıcam ben gidiyorum bugün hastaneye

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.