Şeker yüklemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Handeee tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 518 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi
Konbuyu başlatan Handeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar doktorum haftaya şeker yüklemesi yapacak nasıl oluyor, ücreti ne kadar bilen var mı

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar doktorum haftaya şeker yüklemesi yapacak nasıl oluyor, ücreti ne kadar bilen var mı
Ben devlet hastanesinde yaptirdim ucretsiz olarak bazi hastaneler gazoz gibi bi kutuda icicek veriyolar ama bazilari parayla eczaneden aldoriyomus ben ucretsiz olarak hastane verdi ac karna yaptirdim ben yemek yiyince degerler degisir ihtimaliyle temiz çıktı cok sukur bazilari gerek duymuyo yaptirmaya ama ben duyorum bide ailede seker hastasi varsa hic degilse onlemini erken almak icin her gebeligimde yaptiriyorum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım devlet hastanesi yapıyor ücretsiz senin kendi doktorun sana barkot veriyor devlette kayıt açıyor sabah aç karnına bı kaç tüp kan alıyor sonra kişi ye göre ister eczaneden şekerli su aldırıyor 1saat sonra gel kan ver diyor benim ikinci bebeğim bana git kahvaltı yap 2saat sonra gel kan ver demişti ama oğlumu özelde testlerini yaptırmıyordum doktor önce kan almaya yolladı tabi ücreti 13 yıl önce sigorta yok diye 400 lira odemistim aç karnına verdikten sonra neredeyse 1surahi şekerli su vermişti kusacaktim 1saat sonra kan aldı yani doktor seni yonlendiriyor ezbere git yaptır olmuyor canım mutlaka yaptır bebeğin ve senin sağlığın için canim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Aç gidiyorsun, kan alıyorlar sonra gazoz gibi birşey veriyorlar onu içiyorsun 1 saat bekliyorsun tekrar kan alıyorlar. Ben 3 yıl önce 30 tl flan ödemiştim özelde şuan ne kadardır bilmiyorum

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Canan karatay acikliyor.. ingiltere prensesine bile yaptirilmasina izin verilmedi dogru birsey degil diyor.. ben 3 cocugumdada yaptirmadim hic bir sorunda yok.. bence biraz arastirmaslisiniz..evlat sonucta..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar