Sorum var Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 677 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

Ays123

Guest
Merhaba 25 haftalık hamileyim. Haftaya şeker yüklemesi yapılacak. Siz yaptırdınız mı? Bir de tetenoz aşısı tek doz olmuştum bir doz daha yapılmasını istediler. Siz kaç doz yaptırdınız?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 25 haftalık hamileyim. Haftaya şeker yüklemesi yapılacak. Siz yaptırdınız mı? Bir de tetenoz aşısı tek doz olmuştum bir doz daha yapılmasını istediler. Siz kaç doz yaptırdınız?
Ben yaptırdım canım ilk gebelikte şimdi yeniden gebeyim yine yaptırmayı düşünüyorum şahsen ailende şeker geçmişi olsun yada olmasın aslında çok önemli ve hiç bir zararı yok günlük eğer tatşı yiyorsan 4 dilim baklavanın verdiği şekerl aynı değer. Bebek için baya önemli . Ve tetanoz konuusnda eğer tetonuzun üzerinde. 5 yıl geçti ise 2 doz yapılıyor benim 18 yaşında olduğum tetonuzun üstünden 5 yış geçmediği için 1 doz olmuştum şimdi de sanırım 1 doz olurum

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Aynı haftadayız banada yaptırmama söylediler ben ilk hamileliyimde redd ettim şimdide öyle yapmayı düşünüyorum sadece kanımdan alıp baksalar sorun yok
bana bi bardak şekerli su içireceklerini daha sonra 1 saad yatacağımı sonra kan alacaklarını sonra bi bardak daha içeceyimi böylece 3 kere kan alınacağını felan dediler arkadaşlarımda sadece kan almıştılar. internetdende iyi şeyler okumadım. Benim fikrimce gerek olmadığını düşünüyorum tabi siz nasıl isterseniz öyle yaptırın sağ salim kucağına alırsın inşallah. Aşıda bura yapılmıyo ben daha önce hiç yaptırmadım.

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yüklemesi bn yptim cnm tetenoz aşıda bn bı doz oldum ikici diz aşı elimizde yok dediler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynı haftadayız banada yaptırmama söylediler ben ilk hamileliyimde redd ettim şimdide öyle yapmayı düşünüyorum sadece kanımdan alıp baksalar sorun yok
bana bi bardak şekerli su içireceklerini daha sonra 1 saad yatacağımı sonra kan alacaklarını sonra bi bardak daha içeceyimi böylece 3 kere kan alınacağını felan dediler arkadaşlarımda sadece kan almıştılar. internetdende iyi şeyler okumadım. Benim fikrimce gerek olmadığını düşünüyorum tabi siz nasıl isterseniz öyle yaptırın sağ salim kucağına alırsın inşallah. Aşıda bura yapılmıyo ben daha önce hiç yaptırmadım.
Yanlız glükoz sadece bir kere içiliyor ilk içiyorsun sonra kan veriyorsun sonra yemek yiyorsun tekrae veriyorsun ikinci kez içme diye bir şey söz konusu değil

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız glükoz sadece bir kere içiliyor ilk içiyorsun sonra kan veriyorsun sonra yemek yiyorsun tekrae veriyorsun ikinci kez içme diye bir şey söz konusu değil
Ben rusyadayım burda Bana öyle demişlerdi canım hatta kendinle limonda getir demişlerdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben rusyadayım burda Bana öyle demişlerdi canım hatta kendinle limonda getir demişlerdi
Etrafımdakilerden Sadece kan alınarak bilmişdiler ben neden bilmediyim bi suyu içeyim diye düşündüm. Çok şükür bi sorunda olmadı. Allah göstermesin eyer bişey çıksa bile sadece şekeri azaltmamı istiyeceklerdi. Bende zaten şeker kullanan biri deyilim. Herkesin kendi kararı ben sadece fikrimi söyledim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Etrafımdakilerden Sadece kan alınarak bilmişdiler ben neden bilmediyim bi suyu içeyim diye düşündüm. Çok şükür bi sorunda olmadı. Allah göstermesin eyer bişey çıksa bile sadece şekeri azaltmamı istiyeceklerdi. Bende zaten şeker kullanan biri deyilim. Herkesin kendi kararı ben sadece fikrimi söyledim
Aa ülke farkı olduğu içinde olabilr ama türkiyede bit kere içiyorsun kuzum yanında bir kişi istiyorlar . Seni yürütecek hatta

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bilmiyorum canım ola bilir ama öyle hatırlıyorum limonu neden istemişlerdi onuda bilmiyorum yanımda adam istemediler ama 3 saat burda yatmalısın demişlerdi
Ya bizde burada yatmada yok şekeri içiypesjn sonra etrafta yürü diyorlar yarım saat yürüdükten sonra benden kan aldılar sonra yemem ye yarım saat sonra yeniden gel dediler ve glükozu içmeden önce yine lan almışlardı toplamda ilk açlık kanına sonra şeker sonra da tokluk kanına baktılar yani adam isteme sebebi de . İnsanın aç karnına şekerli bir şey içti mi midesi bulanıyor şahsen ben çok kötü olmuştum aç karnına içince başım filan dönmüştü 😂😂

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ya bizde burada yatmada yok şekeri içiypesjn sonra etrafta yürü diyorlar yarım saat yürüdükten sonra benden kan aldılar sonra yemem ye yarım saat sonra yeniden gel dediler ve glükozu içmeden önce yine lan almışlardı toplamda ilk açlık kanına sonra şeker sonra da tokluk kanına baktılar yani adam isteme sebebi de . İnsanın aç karnına şekerli bir şey içti mi midesi bulanıyor şahsen ben çok kötü olmuştum aç karnına içince başım filan dönmüştü 😂😂
Demekki her yerde farklıymış burda hastaneye yanında kimseyi burakmıyorlar o yüzdende yatmamı istediler doğumun oldu 5 gün orda kaldım bebeyimi anca telefonda gördüler😂 ama bildiyim kadarıyla sizde izin veriyorlar yanında 1 kişi rifakatçı kalmasına

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar