Sorum var Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 687 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Yani oğlumda mesela anti cmv enfeksiyonu yüzünden sarılık tam olarak 3 ay boyynca geçmedi onun üstüne birde akdeniz anemisi taşıyıcı yani kansızlık oda tetikledi. Şimdi ki bebeğim de de yüzde %50 ihtimalle taşıyıcılık olma ihtimali var eğer taşıyıcı olursa oda uzamış sarılık geçirrcek sağlığına bir sorun teşkil etmiyor ama sarı civciv gibi geziyor ortada ve sürekli kan tahlili yaptırmak zorunda oluyorsun
O zaman olmaya bilirde İnşallah öyle bişey olmaz canım 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 25 haftalık hamileyim. Haftaya şeker yüklemesi yapılacak. Siz yaptırdınız mı? Bir de tetenoz aşısı tek doz olmuştum bir doz daha yapılmasını istediler. Siz kaç doz yaptırdınız?
Merhaba canım ben her iki gebeliğim de de şeker yüklemesi yaptırmıştım zorunlu deil tercih meselesi
Tetanoz aşısı 2 doz yapılıyor ama ikinci veya sonraki gebeliklerde 1 defa da yapılyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar