Seker yuklemesi ve ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Crtqb tarafından oluşturulan Seker yuklemesi ve ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,528 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Seker yuklemesi ve ağrı
Konbuyu başlatan Crtqb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Crtqb

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hugun seker yüklemesi yaptirdim26hafta gebeyim fakat hastamede başladı icecegi icdkden sonra bir ağrı karnm bir anda sisdi tuhaflastim ve suan sag gogsumun altina ole bir agri sancilar giriyor ara ara neden acaba basina gelen varmi bu sekilde

A

Aisun

Guest
Arkadaşlar hugun seker yüklemesi yaptirdim26hafta gebeyim fakat hastamede başladı icecegi icdkden sonra bir ağrı karnm bir anda sisdi tuhaflastim ve suan sag gogsumun altina ole bir agri sancilar giriyor ara ara neden acaba basina gelen varmi bu sekilde
Arkadaşlar lütfen şeker yüklemesi yapmayın
Cok zararlı

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen arkadaşlar şeker yüklemesini yapmayın!!!cok zararlı
Ne zararı bu gün yatış yaptım kadının biri yükleme yaptırmamış 30 haftasında gizli şekeri yüzünden bebek 4 kilo olmuş dr doğuma kadar bu bebek ne hale gelir dedi 30 haftasında annenin gizli şekeri yüzünden bebek şişmiş erken bilseydi anne önlem alırdı baştan beri diyabeyliyim bunun bilincinde bir şekilde diyet ve insilunlin ile 38+6kadar geldim ben

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Ne zararı bu gün yatış yaptım kadının biri yükleme yaptırmamış 30 haftasında gizli şekeri yüzünden bebek 4 kilo olmuş dr doğuma kadar bu bebek ne hale gelir dedi 30 haftasında annenin gizli şekeri yüzünden bebek şişmiş erken bilseydi anne önlem alırdı baştan beri diyabeyliyim bunun bilincinde bir şekilde diyet ve insilunlin ile 38+6kadar geldim ben
Çok haklısınız zaten gazoz gibi birşey o içecek yeri geliyo bazen anneler dayanamıyor asitli içecek içiyor aynı şey yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Lütfen arkadaşlar şeker yüklemesini yapmayın!!!cok zararlı
İnsanlara yanlış bilgi vermeyin lütfen ya ne zararı Allah için kendi akrabam sırf bu gebelik şekeri yüzünden bebeğini kaybetti belki şeker testini yaptirsaydi o çocuk anne karnında fazla şekeri yüzünden vefat etmeyecekti..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de oldu aynısı hatta ben ilacı geri çıkardim midem ve karnımın şişkinliği ağrısı yüzünden doktoruma sordum sonuç çıkmadan %90 şeker yok sende vücudun kabul etmeidgi için böyle tepkiler veriyor dedi ve dediği gibide oldu şeker çıkmadı. Siznkide öyle olabilir belki

Son düzenleme:

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Şu an ben de 23 haftamdayım ve şeker yüklemesi yapmıycam çünkü gerçekten cok zararlı ...eğer öyle bir kontrol yapmak istiyorlarsa o zaman versinler tatlı yiyelim glikoz içirmesinler

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
katılıyorum sana canım bendede çıktı şükür dengeledim 28 haftada felan şimdi 34 olduk bebek gayet iyi gidiyor kilosu vede suyu iyi tedbir almak çok iyi

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Bakın çocuğun kilo almasına başka faktörlerden yer ala bilir.Genetık olarak ane ve baba tarafta diyabetli biri yoksa böyle bir durum yok sa şeker yüklemesi gerçekten zararlı.Fakat şunun altına çizmek istiyorum eğer şeker riski varsa kontrol yapıla bilir.Sağlıklı bir gebelik de şeker yüklenmesini yapmayın.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bakın çocuğun kilo almasına başka faktörlerden yer ala bilir.Genetık olarak ane ve baba tarafta diyabetli biri yoksa böyle bir durum yok sa şeker yüklemesi gerçekten zararlı.Fakat şunun altına çizmek istiyorum eğer şeker riski varsa kontrol yapıla bilir.Sağlıklı bir gebelik de şeker yüklenmesini yapmayın.
Işte o gizli şekeri öğrenmek içinde bu yükleme yapılıyor

Çok haklısınız zaten gazoz gibi birşey o içecek yeri geliyo bazen anneler dayanamıyor asitli içecek içiyor aynı şey yani
Evet araştırın mesela 75 mg seker nelere esit

katılıyorum sana canım bendede çıktı şükür dengeledim 28 haftada felan şimdi 34 olduk bebek gayet iyi gidiyor kilosu vede suyu iyi tedbir almak çok iyi
Aynen erken tedbirle bebek haftasını içeride doldurma şansı var yoksa erken almak zorunda kalınıyor ne kadar içeride o kadar iyi

Tüm sayfalar yüklendi.