Seker yuklemesi ve ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Crtqb tarafından oluşturulan Seker yuklemesi ve ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Seker yuklemesi ve ağrı
Konbuyu başlatan Crtqb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Crtqb

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Ne zararı bu gün yatış yaptım kadının biri yükleme yaptırmamış 30 haftasında gizli şekeri yüzünden bebek 4 kilo olmuş dr doğuma kadar bu bebek ne hale gelir dedi 30 haftasında annenin gizli şekeri yüzünden bebek şişmiş erken bilseydi anne önlem alırdı baştan beri diyabeyliyim bunun bilincinde bir şekilde diyet ve insilunlin ile 38+6kadar geldim ben
Çok haklısınız. Kızıyorum artık bende ya. Bilinçsizce davranıyorlar. Yok yurtdışında yokmuş bilmem ne.. Şeker varsa nasıl öğreneceksin bunu. Arkadaşımın bebeği de şişti erken aldılar. Bende de çıktı diyetle takip ediliyor 1 aydır her hafta kan ölçüp doktora gidiyorum. Bilmesem yesem bebek ölümüne kadar yolu varmış bunun. İçirilen şekerli suyun ne zararı olacak akşama kadar neler yiyoruz.

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
İnsanlara yanlış bilgi vermeyin lütfen ya ne zararı Allah için kendi akrabam sırf bu gebelik şekeri yüzünden bebeğini kaybetti belki şeker testini yaptirsaydi o çocuk anne karnında fazla şekeri yüzünden vefat etmeyecekti..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de oldu aynısı hatta ben ilacı geri çıkardim midem ve karnımın şişkinliği ağrısı yüzünden doktoruma sordum sonuç çıkmadan %90 şeker yok sende vücudun kabul etmeidgi için böyle tepkiler veriyor dedi ve dediği gibide oldu şeker çıkmadı. Siznkide öyle olabilir belki
Anladim bende oyle olumca korktum biraz sisdim bir anda bi agrilarim oldu falan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar