Sorum var Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 695 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi ve tetenoz aşısı
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçen sene gebeyken iki doz tetanoz oldum şeker yüklemesi yapmadim kuzenim yaptırdı kendime gelemedim bir türlü diyordu tabi yine sen bilirsin sağlıkla kucağına al inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Demekki her yerde farklıymış burda hastaneye yanında kimseyi burakmıyorlar o yüzdende yatmamı istediler doğumun oldu 5 gün orda kaldım bebeyimi anca telefonda gördüler😂 ama bildiyim kadarıyla sizde izin veriyorlar yanında 1 kişi rifakatçı kalmasına
Sezaryanda evet ama normal doğumda izin yok canım ve sezaryan bile olsan bir sağlık sorunu olmadğı sürece 2 gün yatıyorsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaaa☹️ nasıl oluyo o canım o ne demek yani?
Yani oğlumda mesela anti cmv enfeksiyonu yüzünden sarılık tam olarak 3 ay boyynca geçmedi onun üstüne birde akdeniz anemisi taşıyıcı yani kansızlık oda tetikledi. Şimdi ki bebeğim de de yüzde %50 ihtimalle taşıyıcılık olma ihtimali var eğer taşıyıcı olursa oda uzamış sarılık geçirrcek sağlığına bir sorun teşkil etmiyor ama sarı civciv gibi geziyor ortada ve sürekli kan tahlili yaptırmak zorunda oluyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.