Şeker yüklemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gurbet tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,345 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi
Konbuyu başlatan Gurbet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharm

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba bugün Dr. Gittim şeker yüklemesi zamanım geldiği için önerdi. Ama yaptırmak istemiyorum çok kötü oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba bugün Dr. Gittim şeker yüklemesi zamanım geldiği için önerdi. Ama yaptırmak istemiyorum çok kötü oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz
Gebelikte şeker çok tehlikeli doktorun önerdiyse neden istemiyorsun ki bide neden kötü oluyor anlamadım 1 bardak şekerli su içiyorsun bi süre sonra kan veriyorsun zararlı bişey olsa zaten yaptırmazlar

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunuz önerdi ise mutlaka yaptırın bence, çünkü en doğru yönlendirmeyi doktorlarımız yapar. Hiç bir zarari yok şeker yüklemesinin. Bende karsiydim ilk zamanlar ama doktorum yapicaz dedi ve ayrıntılarıni anlattı bende biraz kendimce arastirdim ve yaptırmaya karar verdim. Zamanı geldiğinde yaptiricam inşallah Şeker önemli bir durum çünkü 🤔

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte şeker çok tehlikeli doktorun önerdiyse neden istemiyorsun ki bide neden kötü oluyor anlamadım 1 bardak şekerli su içiyorsun bi süre sonra kan veriyorsun zararlı bişey olsa zaten yaptırmazla

Eczadan şekerli su veriyorlar bir saat sonra gidip kan veriyorsun 3 kez bir saat arayla veriyorsun yani birşey yapmıyorlar başka

Burcu Ertaş

Kayıtlı Üye
rank
Bence yaptırmalısın ben 30 haftalık gebeyım ve şekerim çok yuksek 20 doz iğne vuruyorum kendime ıyı kide yaptırmışım çunku şeker hastasıymısım haberim bile yokmuş bebegım ve benim saglıgım ıcın iğne vuruyorum bence yaptırın derım

Baharm

Kayıtlı Üye
rank
Yaptır bence şeker varsa ve bundan haberin yoksa bebek için büyük sıkıntı, ben yaptırdım hiçte kötü olmuyorsun alakası yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar