Sorum var Şeker yüklemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde btldnmz1108 tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi
Konbuyu başlatan btldnmz1108
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şeker yüklemesi hakkinda bilgi verirmsnz yaptıran varmi zararı varmı? Teşekkür ederim
Hiç bir zararı yok canım ben her iki gebeliğimde de yaptırdım . Sorun yaptırmazsan oluyor örneğin gebelik şekeri çıkar ve senin bundan haberin olmazsa ani bebek ölümüne kadar gidiyoe bu sorun yada bebeğin anne karnında şekeri oluşmaya başlıyor zaten içtiğin glukoz yediğin 4 dilim baklavaya eş değer .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şeker yüklemesi hakkinda bilgi verirmsnz yaptıran varmi zararı varmı? Teşekkür ederim
İlk olarak senden kan alınıyorb canım daha sonra 50 Gramlik bir glikoz içeceği içiyorsun içtikten 1 saat sonra tekrar kan alınıyor kan alındıktan 1 saat sonra tekrar kan alınıyor yani 3 defa kan alınıyor senden sonra kandaki şeker düzeyin ölçülüyor

Hiçbir zararı yok yaptırman ikiniz icinde en iyisi yaptırdım şekerim sinirda çıktı mesela yaptirmasaydim dahada sekerli şeyler yiyip bebeğime zarar verebilirdim bu insanları şeker yükleme konusunda neden bukadar korkutuyorlar anlamadim altı üstü bir gazoz iciceksiniz 2 dilim baklavaya eşdeger genede karar sizin

elif serap

Kayıtlı Üye
rank
canım bende gebeyim ve canan karataydan dinlediğime göre asla önermiyor. youtubada videosu kısa ve öz şekilde anlatıyor. bu saçmalık yüzünden bir sürü şeker hastası olan insan var. ben anlamıyorum eski gebeler hastane yüzü görmüyordu annem beş çoçuk getirdi hepsi çok sağlıklı ve bunların hiçbirini yaptırmadı. şimdiki çoçuklarda ise alerjik hastalıklar çok artmış. çevremde de şahidim. hanımlar lütfen araştırın her şeyi . hastanenin doktorun hemşirenin her dediğini yapmak zorunda değilsiniz. sizin bedeniniz sizin kararınız bir imza atar reddedersiniz. bilim sürekli değişiyor bugün yararlı dedikleri şeyi bir kaç yıl sonra pardon biz yeni bir deney yaptık aslında öyle değilmiş diyolar sonra. bişey söyliyim mi benim lafımı bile dinlemeyin. sadece araştırın bu kadar basit. sonuçta bir can taşıyorsunuz. ama ben asla yaptırmayacam.

erica

Kayıtlı Üye
rank
İlk olarak senden kan alınıyorb canım daha sonra 50 Gramlik bir glikoz içeceği içiyorsun içtikten 1 saat sonra tekrar kan alınıyor kan alındıktan 1 saat sonra tekrar kan alınıyor yani 3 defa kan alınıyor senden sonra kandaki şeker düzeyin ölçülüyor
Aynen öyle bı zararı yok faydası var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabah aç karnina hastaneye gidiyorsun ilk önce normal kan veriyorsun daha sonra eczaneden verilen içeceği içip kan veriyorsun bu kadar
Artık eczaneden de almıyorsun Eskişehir de kadın doğum kendisi veriyor kan alma yerinde glukoz kola gibi

canım bende gebeyim ve canan karataydan dinlediğime göre asla önermiyor. youtubada videosu kısa ve öz şekilde anlatıyor. bu saçmalık yüzünden bir sürü şeker hastası olan insan var. ben anlamıyorum eski gebeler hastane yüzü görmüyordu annem beş çoçuk getirdi hepsi çok sağlıklı ve bunların hiçbirini yaptırmadı. şimdiki çoçuklarda ise alerjik hastalıklar çok artmış. çevremde de şahidim. hanımlar lütfen araştırın her şeyi . hastanenin doktorun hemşirenin her dediğini yapmak zorunda değilsiniz. sizin bedeniniz sizin kararınız bir imza atar reddedersiniz. bilim sürekli değişiyor bugün yararlı dedikleri şeyi bir kaç yıl sonra pardon biz yeni bir deney yaptık aslında öyle değilmiş diyolar sonra. bişey söyliyim mi benim lafımı bile dinlemeyin. sadece araştırın bu kadar basit. sonuçta bir can taşıyorsunuz. ama ben asla yaptırmayacam.
Saçmalık olarakmi görüyorsunuz gerçekten yaa doğum esnasında bir komplikasyon gelişse ne olucak sizce sizin o eskiler dediğinizde nekadar çok bebek ölümleri oluyordu bence sizde onu bir araştırın olurmu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar