Sorum var Selam kızlar ben yeniyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1kalpde_2can tarafından oluşturulan Selam kızlar ben yeniyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,087 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar ben yeniyim
Konbuyu başlatan 1kalpde_2can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aleyküm selam güzelim aramıza hoşgeldin ben merve 27 yaşımdayım 20 aylık bi prensim var. Rabbim seninde evladını sağ salim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhabalar canım hoşgeldin ben sümeyra 24 yaşındayım🙃 20 gün sonra ama 25 olucam 🥰🥰
3 evladım var iki kız bir oğlum kızlarım biri 4 biri 2 oğlumda 6 aylık seninde evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Memnun oldum Aysun🥰 sağlıkla al kucağına inşallah 🤲bende Alya iki tane canavar oğlum var şükür hamile değilim 🤩🤩🤲31yasindayim🥴🥴
Ay sen 31 hiç gösteriyorsun ama birde farkettimde hepimiz 25 yaşındayız Ayşenur ben gamze hülya 🤣🤣

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar canım hoşgeldin ben sümeyra 24 yaşındayım🙃 20 gün sonra ama 25 olucam 🥰🥰
3 evladım var iki kız bir oğlum kızlarım biri 4 biri 2 oğlumda 6 aylık seninde evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🌹

Ay sen 31 hiç gösteriyorsun ama birde farkettimde hepimiz 25 yaşındayız Ayşenur ben gamze hülya 🤣🤣
He ya ne hikmetse herkes 25yasinda 🤣🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
He ya ne hikmetse herkes 25yasinda 🤣🤣
Aynen 🤣🤣

Ay kaç gündür burda bir yağmur yağıyor arada dokuda yağıyor bardaktan su boşalırcasına yani yarinda yağmurlu hava 2.gun güneşli o kadar camları sildim camekanlari sildim boşşş😒😒

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen 🤣🤣

Ay kaç gündür burda bir yağmur yağıyor arada dokuda yağıyor bardaktan su boşalırcasına yani yarinda yağmurlu hava 2.gun güneşli o kadar camları sildim camekanlari sildim boşşş😒😒
Kız yaşlandım valla yolun yarısına geldik nerdeyse 🥴🥴

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Salam kızlar nasilsiz.Ben yeniyim Adım Aysun,21yaşindayim, Azərbaycandanim,6+2hamileyim sizləri də tanımaq isterim🫠
Merhaba aysuncum aramıza hosgeldin bnde çagnur 23 yaşındayım 28 haftalık Hamileyim cnm ilk gebeliğim. Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar