Sorum var Selam kızlar ben yeniyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1kalpde_2can tarafından oluşturulan Selam kızlar ben yeniyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar ben yeniyim
Konbuyu başlatan 1kalpde_2can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
1

1 kalpde_2can

Guest
Merhabalar canım hoşgeldin ben sümeyra 24 yaşındayım🙃 20 gün sonra ama 25 olucam 🥰🥰
3 evladım var iki kız bir oğlum kızlarım biri 4 biri 2 oğlumda 6 aylık seninde evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay sen 31 hiç gösteriyorsun ama birde farkettimde hepimiz 25 yaşındayız Ayşenur ben gamze hülya 🤣🤣
Xoş gördük canım Şad oldum❤️Allah qorusun cocuqlarini 🤲Amin İnşallah

1kalpde_2can

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam canım hoşgeldin aramıza ben Gamze 25 yaşındayım bir kızım bir oğlum var
Xoş gördük canım Allah qorusun cocuqlarini🤲😍

Salam can məndə Azərbaycanlıyam 20 yaşım var və 2 qızım var 🙈 birinin bu ay 2 yaşı olacaq biridə 2 aylıqdı inşallah səndə sağ samat qucağına alasan
Can lap yaxşı Allah qorusun🤲😍🥰çox sağol canım Haralısan.Mingecevir mən.

Salam can mende azerbaycandanam biri 4 yasinda qizim birde 2 yasinda oglum var indide 23 hefdelik ogluma hamileyem . 26 yasim var. Hansi terefdensen?
Lap yaxşı canim Allah qorusun 🤲✨ İnşəallah sagsalim qucagimiza alırız.Mingəcevir mən sən haralisan

Aleykümselam canım hoşgeldin aramıza ben Gamze 25 yaşındayım bir kızım bir oğlum var
Xoş gördük canım Şad oldum Allah qorusun cocuqlarini 🤲✨

Memnun oldum Aysun🥰 sağlıkla al kucağına inşallah 🤲bende Alya iki tane canavar oğlum var şükür hamile değilim 🤩🤩🤲31yasindayim🥴🥴
Şad oldum canım❤️ teşekkür ederim Allah qorusun cocuqlarini ✨

Aleykümselam canm hoş geldin ☺️
Xoş gördük canım❤️✨

Aleykümselam canım hoşgeldin aramıza bende bahar 26 yaşındayım 1 oğlum 2 kızım var
Xoş gördük canım Şad oldum Allah qorusun cocuqlarini 🤲✨

Aleyküm selam güzelim aramıza hoşgeldin ben merve 27 yaşımdayım 20 aylık bi prensim var. Rabbim seninde evladını sağ salim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah
Xoş gördük canım Allah qorusun prensini💙Amin İnşallah canım təşəkkür edirəm 🥹

Merhabalar canım hoşgeldin ben sümeyra 24 yaşındayım🙃 20 gün sonra ama 25 olucam 🥰🥰
3 evladım var iki kız bir oğlum kızlarım biri 4 biri 2 oğlumda 6 aylık seninde evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🌹

Ay sen 31 hiç gösteriyorsun ama birde farkettimde hepimiz 25 yaşındayız Ayşenur ben gamze hülya 🤣🤣
Xoş gördük canım Şad oldum ❤️ Allah qorusun cocuqlarini ✨ Amin İnşallah canım təşəkkür edirəm 💫

Hoşgeldin canım Yasemin bende 23 yaşındayım 1 yaşında oğlum var🌼 sağlıcakla kucağına alirsin inşallah
Xoş gördük canım Şad oldum ❤️ Allah qorusun oğlunu💙 İnşəallah canım Allah razı olsun 🤲🥹

Cvb iki tane olaraq mi gitmiş ben napmisim yeniyim bilmiyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar