Selam kızlar bu iki aylık kola yapılan aşı yara olabilir demişti hemşire ama...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Selam kızlar bu iki aylık kola yapılan aşı yara olabilir demişti hemşire ama... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar bu iki aylık kola yapılan aşı yara olabilir demişti hemşire ama...
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım asi yaptığında beyazlık gormussundur. İğne vurduğunda asi olmasa o beyazlık olmazdı. Hemşire bana yara olucak korkulucak bişey yok ama yarada olmaya bilir dedi. Bizimki de yara olmadı endişe etme. Mesela şöyle düşün normal asi vurduğunda asi yeri her hangi bi renk değişikliği olmuyor verem asisinda iğneyi bağırınca ve sıvıyı enjekte ettiğinde bezelye tanesi kadar beyazlık oldu bizde sende öyle olmadimi
Bizimki şuan pembesi bir renk oldu ama yara olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy cidden
Hemen olmuyor zaten kuzum benim kızımda aşıdan 2 ay sonra çıkmıştı
İçim rahatladı çok sıkıntı etmiştim iyiki burası var 🙏🥰🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gamze 2 aylk asi kactane yplyo nerelere yplyo blyonmu yanetki cok oluyomu cok aglarmi dusunmekten bttm yaa ☹☹☹
İki bacak tan 1 tane de koldan yapılıyor kuzum benim kızımda hiçbir belirti olmamisti kuzum endişe etme her bebekte aynı etkiyi göstermiyor ama iki ay filan üstünden gectikten sonra yara oldu 9 aya kadar hep iltihap aktı şişti filan

C

Cennetim

Guest
Bana da öyle söyledi ama yara kabuk olmadı ..iz kaldı ama ..belki kabuk tutabilir yara olabilir dedi kesin kalıcak diye birşey demiyorum dedi .. kabuk tutarsa endişelenmiyelim diye yara filn
Bizde tık yok orada hafif bir pembemsi görüntü var yani ne yara ne başka birşey var niye öyle oldu bazıları tutmadı demek ki diyor o ne demek? Yani ne yapmalıyım sizce?

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
2 aylk aşı nerelere ypiliyo cok merak ettm bdr cok yanetki yasadnmi benimkinnde az kaldi da
Bir tane koluna birer tane de bacaklara vurdular. Bizimki iki gün kadar huysuzlaştı ağladı özellikle geceleri çok huzursuz oldu ama her bebek aynı olmuyormuş inşallah seninki sakin gecirebilir 🤗

Bana da öyle söyledi ama yara kabuk olmadı ..iz kaldı ama ..belki kabuk tutabilir yara olabilir dedi kesin kalıcak diye birşey demiyorum dedi .. kabuk tutarsa endişelenmiyelim diye yara filn
Ayy inşallah rahatça atlatır bunu 🙏🥰

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bir tane koluna birer tane de bacaklara vurdular. Bizimki iki gün kadar huysuzlaştı ağladı özellikle geceleri çok huzursuz oldu ama her bebek aynı olmuyormuş inşallah seninki sakin gecirebilir 🤗

Ayy inşallah rahatça atlatır bunu 🙏🥰
Of jnsallh

İki bacak tan 1 tane de koldan yapılıyor kuzum benim kızımda hiçbir belirti olmamisti kuzum endişe etme her bebekte aynı etkiyi göstermiyor ama iki ay filan üstünden gectikten sonra yara oldu 9 aya kadar hep iltihap aktı şişti filan
Of insallh bizede olmz gamzem ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar