Selam kızlar geri döndüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Selam kızlar geri döndüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,549 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar geri döndüm
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Hoşbulduk canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş bulduk canım ❤️

Yaa kurban olurum masallah masallah ben gittiğimde hamileydin canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah.canim sağlıklı mutlu uzun ömrü olsun ayağına taş gözüne yaş degmesin hiç inşallah 🤲❤️🥰

Maşallah canım Rabbim analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah 🥰daha bu neki canım dur büyüsün aboo 5 dk durmuyor durduğu yerde 😂
🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hoşbulduk canım 🥰

Hoş bulduk canım ❤️

Yaa kurban olurum masallah masallah ben gittiğimde hamileydin canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah.canim sağlıklı mutlu uzun ömrü olsun ayağına taş gözüne yaş degmesin hiç inşallah 🤲❤️🥰

Maşallah canım Rabbim analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah 🥰daha bu neki canım dur büyüsün aboo 5 dk durmuyor durduğu yerde 😂
🥰🥰

Amin kuzum amin Allah razı olsun çok uğraştık doğumdan sonra daha 80 günlük iken iyileşti yavrum 🤲🏻.Ali ne yapıyor canım nasıl iyi mi
Bı sıkıntı mı vardı canım niye ugrastin alihanda iyi canım ya peşinde koşturup duruyor beni valla 5 dk oturduğu yerde durmuyor ya bide emekliyor heryeri karıştırıyor 😂 uyuyana kadar peşinde dönüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bı sıkıntı mı vardı canım niye ugrastin alihanda iyi canım ya peşinde koşturup duruyor beni valla 5 dk oturduğu yerde durmuyor ya bide emekliyor heryeri karıştırıyor 😂 uyuyana kadar peşinde dönüyorum
Ay kuzum uzamış sarılık sendoröu bir yandan ,anti cmv enfeksiyonu bir uandan zor atlattık valla 🤦🏻‍♀️.yerim o paşayı ben yaa 😍😍öp yerime cankm

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
4.5 ay önce hesabımı kapatmıştım daha doğrusu uygulamayı silmiştim buğun içimden bı yüklemek geldi geri döndüm yeniler bilmez ama eskiler bilir 🥰 hepinize selamün aleyküm bebeğim 9 aylık olucak bikacgun sonra büyüdük siz neler yaptınız kızlar eskilerden kimler doğurdu 🥰🥰
Aleykümselam hoşgeldin 😍🤗🤗

Ay kuzum uzamış sarılık sendoröu bir yandan ,anti cmv enfeksiyonu bir uandan zor atlattık valla 🤦🏻‍♀️.yerim o paşayı ben yaa 😍😍öp yerime cankm
Öperim kuzum sende op 😘😘Rabbim bidaha o günleri göstermesin inşallah Allah'ım bütün hastalıklardan korusun inşallah canım 🥰

Aleykümselam hoşgeldin 😍🤗🤗
Hoş bulduk canım 🥰😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öperim kuzum sende op 😘😘Rabbim bidaha o günleri göstermesin inşallah Allah'ım bütün hastalıklardan korusun inşallah canım 🥰

Hoş bulduk canım 🥰😘
Amin kuzum amin inşallah Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar