Sorum var Selam kızlar kendimi yalnız hiss ediyorum 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Selam kızlar kendimi yalnız hiss ediyorum 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar kendimi yalnız hiss ediyorum 😞
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Annemlerdeyim eşimle konuşmuyorum. Bebeyimi tartdılar 9 klo olmuş maşallah olsun ağırlaşdıqca belimde ağrıyo dayanamiyom, bebeyimde ağlıyo süretli, kaynanam telefon etdi azarladı beni ağlamakdan çok çok kötü oldum. Anneme de söylemek istemiyorum derdimi oda kötü oldu benim yüzümden. Offff kendimi çok yalnız hiss ediyorum😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annemlerdeyim eşimle konuşmuyorum. Bebeyimi tartdılar 9 klo olmuş maşallah olsun ağırlaşdıqca belimde ağrıyo dayanamiyom, bebeyimde ağlıyo süretli, kaynanam telefon etdi azarladı beni ağlamakdan çok çok kötü oldum. Anneme de söylemek istemiyorum derdimi oda kötü oldu benim yüzümden. Offff kendimi çok yalnız hiss ediyorum😔
Neden kavga ettiniz ki ? Yada kaynanan kim ki seni azarlayabiliyor ? Bu hakkı ona kim vermiş eşin anneisne diyip sana laf ettiriyorsa sendw annene anlatıp eşine laf ettir o zaman ben aileme anlatamam uok üzülür diye düşüne düşüne karşı tarafın ailesi sizi kimsesiz sanacak iyice.annen baban bir kere ses çıkarsın bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırdir inşallah canım tartıştiniz mi eşinizle kayınvaliden neden azarlıyor peki ağlama üzme kendini annenle paylaşabilirsin içine atma

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Evet 2 hafta oldu konuşmuyoruz kız kardeşi yüzünden. Annesi telefon etdi kardeş arasına girersen öyle olur diye söyləndi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem hasta üzmek istemiyorum dahada kötü olur

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalide ile birlik oturunca böyle sorunlar olur maalesef ki canım keşke başta ayrı otursaydin
Gamze ablacım herkezinde bazen durumları iyi olmayabiliyor maalesefki benimde sorunlarim vardı eşimin de sorunları vardı herkesin durumu maalesef iyi yada kötü olabiliyor herkezin evlilide aynı deyilki

Ablam takma kafana çocuklarını düşün enisteninde biraz aklı varsa eyer seni geri alsın cocuklarinizda var zaten ablam hem onun kardeşi yüzünden yuvanizda yıkılmasın illa birinize hata vardır ablam

Ablam takma kafana çocuklarını düşün enisteninde biraz aklı varsa eyer seni geri alsın cocuklarinizda var zaten ablam hem onun kardeşi yüzünden yuvanizda yıkılmasın illa birinize hata vardır ablam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar