Sorum var Selam kızlar kendimi yalnız hiss ediyorum 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Selam kızlar kendimi yalnız hiss ediyorum 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar kendimi yalnız hiss ediyorum 😞
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız kardeşi 2 yaş büyük diye bişey söyleyemiyo. Büyüklere saygısızlıkmış diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 ay önce saç yağı aldım kendime, eşim aldı saçların güzel bana ver benim ki kötü ben kullanıcam dedi yani çok kıskanıyo resmen bana söyledi ki ben boşandım sen de boşanıcaksln dedi bana
Ay hadsize bak ya 🤦🏻‍♀️. Eşine bunu söyledin mi kardeşin bana böyle böyle dedi diye . Sana yapılan saygısızlık daha büyük ama neyse

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Ay hadsize bak ya 🤦🏻‍♀️. Eşine bunu söyledin mi kardeşin bana böyle böyle dedi diye . Sana yapılan saygısızlık daha büyük ama neyse
Babam konuşdu şimdi eşimle ya ayrı eve çıkarsınız kardeşini o eve almayacaksın yada boşanıp çocuğunuda görmeyeceksin bitdi dedi düşün taşın kararını ver dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Babam konuşdu şimdi eşimle ya ayrı eve çıkarsınız kardeşini o eve almayacaksın yada boşanıp çocuğunuda görmeyeceksin bitdi dedi düşün taşın kararını ver dedi
Oyy en iyiisni yapmış babanın ellerinden öperim eşin ne diyecek bakalım inşallah sizi tercih eder hoş sizi tercih etmezse de o zaman sende onun gerçek yüzünü görmüş olursun

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Oyy en iyiisni yapmış babanın ellerinden öperim eşin ne diyecek bakalım inşallah sizi tercih eder hoş sizi tercih etmezse de o zaman sende onun gerçek yüzünü görmüş olursun
Evet çok yoruldum ben. Boşanmayı seçerse eyer, kendimi üzməm çünkü benim arkamda dağ gibi babam var çok şükür🤲

Ben eşime söyledim yapamaz dedi. Ama kararı boşanalım derse. Kaybeden o olur.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Evet çok doğru bende doğru olanı yapdım bu gün

Eşime telefon etdim yarın boşanalım diye, nasıl yani dedi, boşanmak istiyorum dedim bitdi istemiyorum

Ocak ayında giyim almak iatedim kendime eşim gidip alalım dedi neyse hazırlandım gidicekdik kız kardeşi bende geliyorum dedi tamam dedik gitdik alış verişe, kendine her şey seçdi 20.500 tl lik alış veriş yapdı, 1.000 tl kaldı eşimde, bana dediki sana sonra alırız bende 500 tl lik bişey istedim aldık gitdi aynısından kendisi icinde götürdü eşim bişey olmaz sana da sonra alırız dedi nasılda karısına alırkan bişey demiyo ben alırkan söyleniyo dedi kardeşi, neyse geldik eve annesine gözü götürmüyo bu gelinin beni diye söyledi, yalan söyleme dedim ben sen ne aldın bişey demedim dedim. Bu alış verişi bidaha da yapdık eylül ayında ondada kardeşi gitdi yine bişey alamadık sonra doğum günümde eşim beni yemeye götürdü yoldan döndürdü yani böyle böyle sohbet büyüdü şimdiki güne kadar bizi ayırmaya çalışıyor, bende sevinsin diye boşanacam dedim

Annesi de kardeşler onlar ne isterse kardeşi alır sen onların arasına girme dedi, bende alın oğlunuz sizin olsun tepe tepe kulanın inşAllah benden sonra çok iyi olursunuz dedim söndürdüm. Eşime de boşanıcam kızımda bende kalıcak, sen bensiz yaşayamazsın diyo, bende hemşireyim iş bulup kendi ayağım üzerinde durucam kızımada annem bakıcak dedim. Olamaz öyle yapamazsın dedi. Öylede yaparım ki dedim. Söndürdüm telefonu

Söyledim babama sen nasıl istersen ben senin yanındayım dedi
En güzelini yapmışsın ablam 😃 demek onsuz yaşayamazsın he 😂 ah bu erkekler yokmu kendilerini Hint kumaşı sanıyorlar 😂😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet çok yoruldum ben. Boşanmayı seçerse eyer, kendimi üzməm çünkü benim arkamda dağ gibi babam var çok şükür🤲

Aynen öyle canım bensiz yapamazsın nedir ya sanki hayatımız onların elinde gibi o yokkende mis gibi yaşıyordun valla

Tüm sayfalar yüklendi.