Sorum var Selam kızlar konum memeden kesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Selam kızlar konum memeden kesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 611 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar konum memeden kesme
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün bende alcam canm dayancak gücüm kalmadı😂😂 çok ısırıyor benm

bikac kişiden duydum ise yariyormus
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Memeye sürüldüğü zaman sütun tadı ekşi hafif acımsı geliyormus çocuklar tiksinip bırakıyormus öyle duydum

Memeye sürüldüğü zaman sütun tadı ekşi hafif acımsı geliyormus çocuklar tiksinip bırakıyormus öyle duydum

İnşallah bende ise yarar
Yaa iyimis

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün fikir için post acacaktim denk geldi benimde kızım ay sonu 2 yaşına girecek bikac gündür aşırı ısırıyor bende zamani geldi sütten kesmek istiyorum sabır taşını duydum kullanan anneler oldu mu
Canım ben kullandım malesef hiçbir faydası olmadı aynı kokusu bildiğin sigara izmarit kokusu gibi ama ne yaptıysam kızım eliyle göğsümü silip emmeye devam ediyordu herşeyi denedim tek çare iradeli olmak ben bi gece uykusuz kaldım ama değdi inat ettim meme vermedim güzelce anlattım sarıldım öptüm çok ağladı ama mecburdum o zaman hamileydim bıraktirmam gerekiyodu ve oda anladı o günden sonra hiç gelmedi bence sende öyle yap

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah gamzem inşallah 🫶🙏

Bizimki de aynı aylardır aynı kiloda vallahi

Aynen canm bayramdan sonra doktora götürücem sağlık ocağındaki doktor illa götür dedi

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kullandım malesef hiçbir faydası olmadı aynı kokusu bildiğin sigara izmarit kokusu gibi ama ne yaptıysam kızım eliyle göğsümü silip emmeye devam ediyordu herşeyi denedim tek çare iradeli olmak ben bi gece uykusuz kaldım ama değdi inat ettim meme vermedim güzelce anlattım sarıldım öptüm çok ağladı ama mecburdum o zaman hamileydim bıraktirmam gerekiyodu ve oda anladı o günden sonra hiç gelmedi bence sende öyle yap
Biraz iyileşince öyle yapaym bugün kesecektim kum döküyor çok ağrısı oluyor ağlıyor tek sığınağı meme oluyor🥺kıyamadım bikac güne insallah denicem bırakacağız 🤲

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar hayırlı günler meme bağımlısı bi oğlum var gün içinde çok az yemek yiyo bende bugun kendimde bi güç buldum ve göğsümü bantladım emmesin diye sabah 8 buçuktan beri hiç emzirmedim süt aldım bardakta biberon da arada çorba falan şimdiye kadar emzirmedim ama uyku saati yaklaşıyo uyku saatinde emzir sem mi kendini güvende hissetmesi için yoksa öylece uyutsammı

Biliyorum benim oğlanda sadece dudak tiryakiliği var emmiyo sadece ağzında tutuyo şuan aç değil ama yılların alışkanlığı ne yapsam bilemedim nolur akıl verin bana 🫶
Yatarken de verme kesmişler tam kes bence sütten kestikten sonra biraz hasta oluyorlar ama sonrasında çok daha rahatlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende aynı durumda 15 ayın içindeyiz yemek yiyordu fakat iyice bıraktı yemeği sürekli emiyor böyle giderse bende biraktrmayı düşünüyorum sizinkiler bu aydan kaç kiloydu
Benim oğlum 10 kiloydu canım o aylarda ben 19 aylık bıraktırdım 12 te çıktı sonra kilosu

Şuan 23 aylık 21 aylıkken 12 idi önümüzdeki ay yine kilo ya bakılacak bakalım almış mj

Ümmühan0128

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 10 kiloydu canım o aylarda ben 19 aylık bıraktırdım 12 te çıktı sonra kilosu

Şuan 23 aylık 21 aylıkken 12 idi önümüzdeki ay yine kilo ya bakılacak bakalım almış mj
Benimkide şuan 10 kilo ama bakalım aşısı var gittiğimizde belli olcak sorcam zaten kes derse kescem memeden

Benimkide şuan 10 kilo ama bakalım aşısı var gittiğimizde belli olcak sorcam zaten kes derse kescem memeden
Bazen yemediği için çok moralim bozuluyor nazende emsin iki yaşına kadar diyorum

Bazen yemediği için çok moralim bozuluyor nazende emsin iki yaşına kadar diyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ya genel olarak bebeklerin hepsi öyle canım. Sen çok takma birde sağlık ocağının dediğini değil çocuk doktorunun dediğini dinle onlar oğlum 10 kilo iken çok zayıf demişti çocuk doktoruna götürdüm ayına göre kilosu iyi annesi böyle devam et sen yedirmeyw demişti

Tüm sayfalar yüklendi.