Selam kızlar tahmin alsam sizden 💜

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 2 melek annesi tarafından oluşturulan Selam kızlar tahmin alsam sizden 💜 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,309 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Selam kızlar tahmin alsam sizden 💜
Konbuyu başlatan 2 melek annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DUYGUECEM

2 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar sizleri bayadır takip ediyorum ama şimdiye kadar hiç post açmamıştım 😄 bugün doktora gittim 12+0 bebişimizin bacakları acıktı ve çıkıntısı vardı doktora sordum ama söylemedi cinsiyetini meraktan çatlıyorum 😄😄 2 kızım var çok şükür saglıkları yerinde rabbim öncelikle hayırlısını versin 2 kıza bir erkek gönülden isteriz ama rabbim hangisini hayırlı görürse inşallah 🤲🙏
Benim de iki kızım var bende senin gibi düşünüyorum allahım gönlümuzden geçeni hakimizda hayirlisi nasip eder inşallah

Hatice6828

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar sizleri bayadır takip ediyorum ama şimdiye kadar hiç post açmamıştım 😄 bugün doktora gittim 12+0 bebişimizin bacakları acıktı ve çıkıntısı vardı doktora sordum ama söylemedi cinsiyetini meraktan çatlıyorum 😄😄 2 kızım var çok şükür saglıkları yerinde rabbim öncelikle hayırlısını versin 2 kıza bir erkek gönülden isteriz ama rabbim hangisini hayırlı görürse inşallah 🤲🙏
Bana göre kız gibi. Çıkıntının biraz daha fazla olması lazımdı erkek için. Ama yinede belli olmaz. :)

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Bende o haftalarda bebek sırt üstü uzanmış bacağını ayırmıştı seninkide öyle kesin kız🤣🤣😂 benimkinde kız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar