Selam kızlar 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Selam kızlar 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,836 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Selam kızlar 😊
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyiyim oturdum cay içiyorum ateş kuşları var ATV'de ona bakıyorum
Afiyet olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erken mı doğdu kuzum Allah bağışlasın
32 de gelmeye çalıştı ilaçla durdurdular sonra kızım küstü taa 40+2 de geldi 🤣 üç kilo doğdu mama vermicem diye inat ettim sütüm yetiyor diye arkadaşım gelişmeyecek zayıf ver diye ikna etti en son mamaya başladım 3,5 aydan sonra toparlamaya başladı kilosu

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Afiyet olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

32 de gelmeye çalıştı ilaçla durdurdular sonra kızım küstü taa 40+2 de geldi 🤣 üç kilo doğdu mama vermicem diye inat ettim sütüm yetiyor diye arkadaşım gelişmeyecek zayıf ver diye ikna etti en son mamaya başladım 3,5 aydan sonra toparlamaya başladı kilosu
Benim kız da 34+4 de doğdu hiç kusmedi😁😁kilo önemli değil zaten sağlıklı olsunlar da

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar nasılsınız ben eski üyeyim belki hatırlayın vardır hesabım yeni açtım diğerinin şifresini unuttuğum için naoyosnz nasılsınız ❤️🥰
Vay vay vay sen nerelerdesin canım ya🥰😍😘♥️ özledim seni 💞💞 sen en son kızımla hamileyken eşim Konya'ya gitmişti ağlıyordum beni sakinleştiriyordun Pamuk yürekli arkadaşım valla çok mutlu oldum eskilerden birini görmeme eskiden burası güzeldi cidden ya Hüsniye.. Yazgülü semra.. neslisen ..gizemruya..hediye abla.. Alparslan annesi valla hepinizi özledim keşke yine gelseniz

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Vay vay vay sen nerelerdesin canım ya🥰😍😘♥️ özledim seni 💞💞 sen en son kızımla hamileyken eşim Konya'ya gitmişti ağlıyordum beni sakinleştiriyordun Pamuk yürekli arkadaşım valla çok mutlu oldum eskilerden birini görmeme eskiden burası güzeldi cidden ya Hüsniye.. Yazgülü semra.. neslisen ..gizemruya..hediye abla.. Alparslan annesi valla hepinizi özledim keşke yine gelseniz
Anca vakit buldum kuzum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum herkeze😊 bende sızı özledim ❤️ nasılsın canım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Anca vakit buldum kuzum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum herkeze😊 bende sızı özledim ❤️ nasılsın canım
Ben iyiyim canım kızım 11 aylık olcak yarın zaman ne çabuk geçiyor dimi ya senin minnoş nasıl peki erken doğum olmuştu senin😍

Tüm sayfalar yüklendi.