Selam Kızlar ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Nur Toygar Tıraz tarafından oluşturulan Selam Kızlar ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,156 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Selam Kızlar ❤️
Konbuyu başlatan Nur Toygar Tıraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tekrar doktora gittim cinsiyet için ve miniğim sonunda gösterdi 😍😍😍 Allah izin verirse bir prensesimiz olacak 🙏 İsmini de Turna koyacağız 🧿🙏 18. Haftamizdayiz.. Mutluluğumu sizinle de paylaşmak istedim ❤️
Allah isteyen, dileyen herkeslere nasip etsin 🙏
Benle haftanız uyuşuyormuş ben de 18.haftamdayım. Ama daha bilmiyorum cinsiyetini daha onceler hiç merak etmiyordum ilk çocuğum olacak sağlıkla doğsun da ama şimdi her gün rüyalarıma giriyor 😍

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tekrar doktora gittim cinsiyet için ve miniğim sonunda gösterdi 😍😍😍 Allah izin verirse bir prensesimiz olacak 🙏 İsmini de Turna koyacağız 🧿🙏 18. Haftamizdayiz.. Mutluluğumu sizinle de paylaşmak istedim ❤️
Allah sağ salim kucağına almayi nasip etsin canım ismiyle büyüsün

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Amin ecmain RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar