Selam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Fatimə tarafından oluşturulan Selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,497 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Selam
Konbuyu başlatan Fatimə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatimə

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Cox sağol canım xoş gününüz olsun məndə ilk həftədən bu proqramı yükləmişəm yazışmaları oxuyurdum ama ad açmamışdım təzə acdım daxil oldum məndə elə 15 həfdəliyəm dünən siz bilərsiz korbağırasqdan əməliyat oldum risqi ağrı tutdu elə həkimə gəldi analiz götürdülər sonra dedilər tez əməliyyata alınmalıdır partlamasına az qalıb məndə Rusiyada qalıram burada da yoldaşımdan başqa heç kimimim yoxdu birdənədə 3yaşında qızım var dua eliyin mənə🙏🥰
Cann Allah özü köməyin olsun.Özünə bundan sonra daha yaxşı bax.Burda azəri olub rusiyada olanlar var.çıxmısan xəsdəxandan?

Gülü20

Kayıtlı Üye
rank
inşAllah.Bəbiş necədi?
Şükür yaxşıdı canım həkimdə dedi hər şey normaldı yaxşıdı artığ bu gün cıxa bilərsiz tez üstünə düşdük dedilər ona görə şükür hər şey normal oldu cox sağol bu Arda canlarım Allah razı olsun qürbət yaşamağ cətindi yanında hec kəs olmur tək olursan oda bir tərəfdən adama pis təsir edir yenə bu günə şükür

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Şükür yaxşıdı canım həkimdə dedi hər şey normaldı yaxşıdı artığ bu gün cıxa bilərsiz tez üstünə düşdük dedilər ona görə şükür hər şey normal oldu cox sağol bu Arda canlarım Allah razı olsun qürbət yaşamağ cətindi yanında hec kəs olmur tək olursan oda bir tərəfdən adama pis təsir edir yenə bu günə şükür
Allah özü köməyin olsun.Əsas yoldaşın yanındadr o sənə bəsdi.Mən qohumlarlmın içindəyəm amma yoldaşım yanımda deil.İşinə görə rayonlarda olur.O daha çətindi.Əsas ailəndi qalanı ötəkidi.
Burda bir Ulduzumuzda var rusiyada olana azəri.

Gülü20

Kayıtlı Üye
rank
Allah özü köməyin olsun.Əsas yoldaşın yanındadr o sənə bəsdi.Mən qohumlarlmın içindəyəm amma yoldaşım yanımda deil.İşinə görə rayonlarda olur.O daha çətindi.Əsas ailəndi qalanı ötəkidi.
Burda bir Ulduzumuzda var rusiyada olana azəri.
Cox sağol canım mənim Allah razı olsun hə şükür yoldaşım yanımda o mənə bəsdi yanımda mənə ən böyük dayağımdı sənidə cox gözəl başa düşürəm canım məndə yoldaşımdan ayrı qaldığım vaxtlar olub yoldaşım rasıyada olub mən Azərbaycanda Allah hec bir ailəni bir birindən ayrı salmasın İnşaAllah hə Ulduzda adını burda oxmuşum canım mənim

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Cox sağol canım mənim Allah razı olsun hə şükür yoldaşım yanımda o mənə bəsdi yanımda mənə ən böyük dayağımdı sənidə cox gözəl başa düşürəm canım məndə yoldaşımdan ayrı qaldığım vaxtlar olub yoldaşım rasıyada olub mən Azərbaycanda Allah hec bir ailəni bir birindən ayrı salmasın İnşaAllah hə Ulduzda adını burda oxmuşum canım mənim
İnşAllah haqqımızda ənn xeirliləri olar hər zaman.Çətin günün ömrü az olur.
Hansı zonadansan?

Tüm sayfalar yüklendi.