Selam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Bhr tarafından oluşturulan Selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Selam
Konbuyu başlatan Bhr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Bhr

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar hamilelikte can sıkıcı olaylar yaşayan var mı? Mesela benim eşim işsiz kaldı ve kayınpederim vefat etti hepsi de 2 ay içinde oldu..31 haftalık oldum çok şükür ama onladar doluyum ki ne kimseyle gorusebiliyorum Virüsten dolayı ve eşim evde yalnız bırakmak istemiyorum nede kimseyle konuşacak halim yok konuşsam hemen gözlerim doluyor zaten etrafımda da kimse kalmadı herkes iyi gün dostuymus eşimin de arkadaşları öyle kahpe çıktı benim çocukluk arkadaşım bile baş sağlığı bile dilemedi nankör...hersey üst üste geldi çok bunaldım buraya bile yazasım yoktu ama anlatmak istiyorum derdimi de ama mecalim yok o kadar kapandım içime off çok karmasigim o yüzden sizinde hikayelerinizi dinlemek isterim inşallah hayırlı güzel hikayelerimiz olur hep inşallah hep iyi oluruz inanın ne diyecegimi bile diyemiyorum neyse hayırlı akşamlar hepinize..

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canim hamilelik zaten başlı başına zor birsey hormonlar insanı alt üst ediyor seni çok iyi anlıyorum bende yurt dışında yaşıyorum annemler turkiyede 4 yıldır 1 kere tek gorusebildik 2 düşükten sonra hamile kalınca uçağa binmeye cesaret edemedim ondan gitmedik sonra kızım kucuk diye erteledik kazayla tekrar hamile kaldim gene gidemedik korona falan derken 4 yıl olacak görüşemedik cok özledim onları düşününce böyle bende çok kötü oluyordum ama insan zamanla bu ruh halini atlatıyor sende sabret

• Beğen
Tepkiler: Bhr

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar hamilelikte can sıkıcı olaylar yaşayan var mı? Mesela benim eşim işsiz kaldı ve kayınpederim vefat etti hepsi de 2 ay içinde oldu..31 haftalık oldum çok şükür ama onladar doluyum ki ne kimseyle gorusebiliyorum Virüsten dolayı ve eşim evde yalnız bırakmak istemiyorum nede kimseyle konuşacak halim yok konuşsam hemen gözlerim doluyor zaten etrafımda da kimse kalmadı herkes iyi gün dostuymus eşimin de arkadaşları öyle kahpe çıktı benim çocukluk arkadaşım bile baş sağlığı bile dilemedi nankör...hersey üst üste geldi çok bunaldım buraya bile yazasım yoktu ama anlatmak istiyorum derdimi de ama mecalim yok o kadar kapandım içime off çok karmasigim o yüzden sizinde hikayelerinizi dinlemek isterim inşallah hayırlı güzel hikayelerimiz olur hep inşallah hep iyi oluruz inanın ne diyecegimi bile diyemiyorum neyse hayırlı akşamlar hepinize..
Başınız sağolsun canim Rabbim hayirli kapilarini acsin hepimize inşaallah Rabbim yuregimize inşirah ferahlığı versin amin 🌹

• Beğen

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Başın sağ olsun cnm Rabbim yar ve yardımcınız olsun

• Beğen
Tüm sayfalar yüklendi.