Sorum var Selam

• Konbuyu başlatan Sibelllll
  • Toplam 165 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelllll tarafından oluşturulan Selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,138 kez görüntülenmiş, 165 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam
Konbuyu başlatan Sibelllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çıkmaz kuzum ya zaten ince giydiriyorsundur 72 saatte aşının etkileri geçiyor zaten bu geceyi de atlattın mı yarına birşeyi kalmaz Allah'ın izniyle 🙏
Aynen kısa kollu çıtçıtlı zıbınla duruyor dünden beri. Bende öyle umuyorum ama işte enfeksiyon dan dolayı bağışıklığı düşük olduğu için uzun sürebilirmiş. Normalde aşının haftaya olması gerekiyormuş doktorun gazabına uğradık

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen kısa kollu çıtçıtlı zıbınla duruyor dünden beri. Bende öyle umuyorum ama işte enfeksiyon dan dolayı bağışıklığı düşük olduğu için uzun sürebilirmiş. Normalde aşının haftaya olması gerekiyormuş doktorun gazabına uğradık
Anladım kuzum ya 1 hafta ileri ya da geride olması çokta farketmiyor ama özellikli durumu varsa daha sıkı takip edilmeli ve enfeksiyon ateşi mı asi mı ayırt edilmeli aslında uzun sürerse ateşi kan verilmeli bence kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Esra Erol'da bunu bazı konuşmaları var Sibel aynı takintiliyim diyor 😃😃😃

Ekli dosyalar

• esra-erol-1-R6wu.jpg
    esra-erol-1-R6wu.jpg
    98.2 KB · Görüntüleme: 20

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anladım kuzum ya 1 hafta ileri ya da geride olması çokta farketmiyor ama özellikli durumu varsa daha sıkı takip edilmeli ve enfeksiyon ateşi mı asi mı ayırt edilmeli aslında uzun sürerse ateşi kan verilmeli bence kuzum
Bundan 1 hafta önce 4 gün hastanede yattık enfeksiyon tamamen geçmemisti ve enfeksiyona bağlı bağışıklıkta düşmüştü o yüzden 1 hafta daha beklenilmesi gerekiyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canim. Ya
Teşekkür ederim bitanem 😘

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bundan 1 hafta önce 4 gün hastanede yattık enfeksiyon tamamen geçmemisti ve enfeksiyona bağlı bağışıklıkta düşmüştü o yüzden 1 hafta daha beklenilmesi gerekiyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim bitanem 😘
Anladım kuzum doktorun uyarması gerekiyordu bir hatta risk almamak için iki hafta bekleyin diye uyarmaliydi.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anladım kuzum doktorun uyarması gerekiyordu bir hatta risk almamak için iki hafta bekleyin diye uyarmaliydi.
Maalesef yaptırın bir sıkıntı olmaz dedi 🤦🏻‍♀️ başka doktora söyleyince de 1 hafta daha beklenilmesi gerekiyordu bu durumda dedi. Doktorun gazabına uğradık maalesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar