Sorum var Selamaleyküm anneler sizce bu belirtiler hamilelik mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️CANDAN❤️ tarafından oluşturulan Selamaleyküm anneler sizce bu belirtiler hamilelik mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamaleyküm anneler sizce bu belirtiler hamilelik mi?
Konbuyu başlatan ❤️CANDAN❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leman🌹

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Adetim 3 gün gecikti göğüs uçlarım diken diken batıyor sızlıyor belim bıçak kesiği gibi ağrıyor baş dönmesi mide bulantısı var diğer iki hamileliğim tüp bebek tedavisi ile oldu imkansız hamile kalmam ama meraktan soruyorum ☺️bu arada Kızım 8 oğlum 1 yaşında ❤️
Canım saydıklarının hepsi zaten gebelik belirtisi bi kaç gün daha bekle adetinin son gününe kadar sonra kan testi ver

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Adetim 3 gün gecikti göğüs uçlarım diken diken batıyor sızlıyor belim bıçak kesiği gibi ağrıyor baş dönmesi mide bulantısı var diğer iki hamileliğim tüp bebek tedavisi ile oldu imkansız hamile kalmam ama meraktan soruyorum ☺️bu arada Kızım 8 oğlum 1 yaşında ❤️
Kan testi ver canım kesin sonuç alabilmek için bu arada çevremde çok var tüp bebekten sonra kendiliğinde hamile kalan

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum dediklerin normalde gebelik belirtisi bir kaç gün daha bekle istersen regli olmazsan eğer net sonuç için bir kan tahlili ver

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım saydıklarının hepsi zaten gebelik belirtisi bi kaç gün daha bekle adetinin son gününe kadar sonra kan testi ver
Öyle yaparım o zaman çünkü ne zaman Umut etsem ertesi gün adet oluyorum ☺️ cevabın için teşekkür ederim 🥰 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum dediklerin normalde gebelik belirtisi bir kaç gün daha bekle istersen regli olmazsan eğer net sonuç için bir kan tahlili ver
Aynen bende öyle düşünmüştüm 🥰ama yazdım ya ne zaman Umut etsem ertesi gün adet oluyorum ☺️ bekliyorum inşallah bu kez olmaz 3. Gelsin 🤲❤️❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bende öyle düşünmüştüm 🥰ama yazdım ya ne zaman Umut etsem ertesi gün adet oluyorum ☺️ bekliyorum inşallah bu kez olmaz 3. Gelsin 🤲❤️❤️❤️
Kan testi ver canım kesin sonuç alabilmek için bu arada çevremde çok var tüp bebekten sonra kendiliğinde hamile kalan
Evet bende duydum da bilemedim hep hayal kırıklığı yaşayınca ☺️ teşekkür ederim 🌹

Cnm tüp.bebek yaptığında sonra normal olarak hamile kalabilirsin bizde de tüp bebek yapıldı 2 gebeligimde kendiliğinden oldu Allah gönlüne göre versin cnm

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
İnşaallah gönlune göre olur canım tup bebekden sora kendin hamile kalmak olur inşaallah sendede öyle olur

Tüm sayfalar yüklendi.