Sorum var Selamın aleyküm arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ordulu 52 tarafından oluşturulan Selamın aleyküm arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 973 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamın aleyküm arkadaşlar
Konbuyu başlatan Ordulu 52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Valla kızım Rabbimin bana yolladığı şifa oldu 🫠🫠🫠 çok şükür kardiyoloji normal doğum için onay verdi ilaçlarım zaten dördüncü ayda kesilmişti şükürler olsun vitaminden başka ilacım yok 🤩
Çok şükür kuzum Allah'ım iyilik sağlık versin prensesinide sağlıkla sihatle rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Dünya Dünya

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin yatisi yapıldı yarın ameliyat olacak bebeğime dua edermisiniz simdiden hepinizden Allah razı olsun bide gece 2 den sonra besleme dedi hemşire nasıl dayanacak bilmiyorum normalde iki üç

Bebeğimin yatisi yapıldı yarın ameliyat olacak bebeğime dua edermisiniz simdiden hepinizden Allah razı olsun bide gece 2 den sonra besleme dedi hemşire nasıl dayanacak bilmiyorum normalde iki üç saatte açıkiyor
Cok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah biran üncü ileşir cnm Allah sana bağışlasın inşallah 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.