Sorum var Selamın aleyküm arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ordulu 52 tarafından oluşturulan Selamın aleyküm arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 958 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamın aleyküm arkadaşlar
Konbuyu başlatan Ordulu 52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğimin yatisi yapıldı yarın ameliyat olacak bebeğime dua edermisiniz simdiden hepinizden Allah razı olsun bide gece 2 den sonra besleme dedi hemşire nasıl dayanacak bilmiyorum normalde iki üç saatte açıkiyor
Allah yar ve yardımcınız olsun canım bebeğine size güç kuvvet versin şifa versin inşallah 🤲❤️

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun benimde oğlum 4 aylıkken gece 2den sonra emzirmemi söylediler. Ertesi gün 9 gibi feryadı basmıştı beni uzak tuttu annemler. Ameliyatla sünnet olmuştu, Ameliyat sonrası ağlıyorlar baya emmek için doktor emzirebilirsiniz deyince zaten rahatlıkla emziriyorsun ve ikinizde rahatlıyorsunuz. Korkma bebeğe bişey olmaz. Ha bide Sütümü sağdım yoksa uzun süre emzirmeyeceğin için fışkırıyor bebek emerken sizde sağın eğer emziriyorsanız. Çok geçmiş olsun neyi varsa bebiş hemen iyileşsin inşallah

Bebeğimin yatisi yapıldı yarın ameliyat olacak bebeğime dua edermisiniz simdiden hepinizden Allah razı olsun bide gece 2 den sonra besleme dedi hemşire nasıl dayanacak bilmiyorum normalde iki üç saatte açıkiyor
Allah yardımcın olsun inşallah canm rabbim şifasını versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim şafi ismi şle şifa versin inşallah 🤲🏻

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ay kıyamam ya rabbim sana ve evladına yardım etsin inşallah rabbim büyüktür dualarım sizinle 🙏😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar