Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Ka

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Şekernebat tarafından oluşturulan Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Ka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 972 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Ka
Konbuyu başlatan Şekernebat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şekernebat

Şekernebat

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Kan testi yaptım negatif çıktı . Gebelik testi yaptım pozitif çıktı bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor kasıklarım çok ağrıyor sırtım çok kötü ağrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Kan testi yaptım negatif çıktı . Gebelik testi yaptım pozitif çıktı bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor kasıklarım çok ağrıyor sırtım çok kötü ağrıyor
Lütfen yardımcı olur musunuz

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lütfen yardımcı olur musunuz
Aleykümselam Canım bende senin gibi gebe olmadna önce antibiyotik ve fitil kullmadım enfeksiyon için regl nerdeyse 2 hafta geçti ben antibiyotik be fitil yüzünden gecikme oluyor sandım ama malum hamileymişim testte çıktı 😂😂 test dediğimde kanda değil gebelik testinde normalde 1 aylık gebe iken doktorum ilacı yazmadsn önce gebelik var mı diye kan almıştı aslında1 aylık hamile olmama rağmen çıkmamış kanda doktoruma sonradan sorunca aşırı antibiyotik ve fitil kullanımından çıkmamış antibiyotik kana karışmış demişti. Ben neredeyse 2 ay kullandım çünkü. En son 6 haftalık iken tiksinti oldu eşim dedi test alalımilk idrardaçıktı sonra da yeniden kanda baktık

Şekernebat

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam Canım bende senin gibi gebe olmadna önce antibiyotik ve fitil kullmadım enfeksiyon için regl nerdeyse 2 hafta geçti ben antibiyotik be fitil yüzünden gecikme oluyor sandım ama malum hamileymişim testte çıktı 😂😂 test dediğimde kanda değil gebelik testinde normalde 1 aylık gebe iken doktorum ilacı yazmadsn önce gebelik var mı diye kan almıştı aslında1 aylık hamile olmama rağmen çıkmamış kanda doktoruma sonradan sorunca aşırı antibiyotik ve fitil kullanımından çıkmamış antibiyotik kana karışmış demişti. Ben neredeyse 2 ay kullandım çünkü. En son 6 haftalık iken tiksinti oldu eşim dedi test alalımilk idrardaçıktı sonra da yeniden kanda baktık
Hadiii ciddi misin inşaallah bebekte bir sorun yoktu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen ilaçlar böyle durumlarda kan değerlerini etkiliyor. Tekrar beta HCG bakmak lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar