Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Ka

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Şekernebat tarafından oluşturulan Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Ka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 977 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Ka
Konbuyu başlatan Şekernebat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şekernebat

Şekernebat

Kayıtlı Üye
rank
Hala regl olmadın mı canım
Yok canım dün yine sağlık ocağına gittim kan tahlili verdim ve az önce gittim doktor pozitif çıktı dedi hamileyim 🤭🥰🤲🤰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hala regl olmadın mı canım
En azından içim rahatladı çok şükür. Ve rabbim hepinizden razı olsun inşaallah. Rabb'im çocuklarınızı bağışlasın sizlere. Olmayana da Rabb'im hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah 🤲🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canım dün yine sağlık ocağına gittim kan tahlili verdim ve az önce gittim doktor pozitif çıktı dedi hamileyim 🤭🥰🤲🤰

En azından içim rahatladı çok şükür. Ve rabbim hepinizden razı olsun inşaallah. Rabb'im çocuklarınızı bağışlasın sizlere. Olmayana da Rabb'im hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah 🤲🥰
Ciddi öisim ya sende ben gibi olmuşsun bak rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Kan testi yaptım negatif çıktı . Gebelik testi yaptım pozitif çıktı bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor kasıklarım çok ağrıyor sırtım çok kötü ağrıyor

Lütfen yardımcı olur musunuz
Canım benimde mantarim vardı banada fitil verdiler bide krem kullandım üstünde hamile kaldım sen bı test yap olma ihtimali vardir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selamün aleyküm arkadaşlar ben fitil ve mantar ilaçları kullandım ve hala adet olmamışım 9gğn oldu geçikme var . Hamile olma ihtimali var mı sizce? Kan testi yaptım negatif çıktı . Gebelik testi yaptım pozitif çıktı bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor kasıklarım çok ağrıyor sırtım çok kötü ağrıyor

Canım bazen ilaçlar etkileyebiliyor istersen birkaç gün içinde tekrar bir kan testi ver

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Aslında kan testinde çıkması gerekiyordu kuzum yani 9 gün gecikme olmuş sen istersen tekrardan kan ver

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar