Selaun aleykum bıraz dertlesmk ıstedım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Selaun aleykum bıraz dertlesmk ıstedım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Selaun aleykum bıraz dertlesmk ıstedım
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Valla aynen canım genc oldgmuz ıcın cahılık edyoz yasadıktan sonra anlıyoz dıp dıbe olunca fark etmedıgını ,ınsan o kadar bunalıyokı gercekten nefes alamaz hale gelıyo ,ınsallah tasınırda su an hayal edıyom onlardan uzak bı hayat dusununce cok guzel ınsallah guzel olcak
Aynen öyle canım benim bir misafirin ailen bile rahatça gelip oturamiyor ne olacaksa inan bnde bilmiyorum Allah yardım etsin inşallah ne zamn tasinacksn belli bir şey var mı canım benim kesin mi inşallah gidersin kurtulursun vAlla dua edyrm

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlünde olani en hayırlı zamanda kolaylıkla size nasip etsin kuzum.. Ayrildiginizda ise pisman olmazsiniz insaAllah. Dua et tevekkul et kuzum. Allah "ben kulumun zannı üzereyim" buyuruyor biz O'ndan nn3 beklersek er yada geç bekledigimiz oluyor. Rabbimiz çok merhametli buna "zan" edip O'nun hayırlı zamanda seni feraha kavuşturacagina inan. Rabbim yardımcın olsun kuzum..
İnssllah canım benım insallah yorumun ve duan ıcın cok tesekkur edrım okuyunca bı nebze ferahladm cnm bnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çok üzüldüm yazdıklarını okudukça Allah'ım senin yar ve yardımcın olsun inşallah rabbim gonlunden ne geçiyorsa kabul eylesin dua edeceğim sana🤲❤️
İnsallah cnm benım insallah

Aynen öyle canım benim bir misafirin ailen bile rahatça gelip oturamiyor ne olacaksa inan bnde bilmiyorum Allah yardım etsin inşallah ne zamn tasinacksn belli bir şey var mı canım benim kesin mi inşallah gidersin kurtulursun vAlla dua edyrm
Valla bende babamın evıne bıle rahatca gıdıp gelemıyom onada karısyolar,esımle konustuk kessınlestırdık kardesımın yasadıgı yere tasıncaz ıs falan ayarlıcak ,bayramdan sonra tasıncaz tabı kaynanamgıl engel olmaz ınsallah

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
İnssllah canım benım insallah yorumun ve duan ıcın cok tesekkur edrım okuyunca bı nebze ferahladm cnm bnm

Valla bende babamın evıne bıle rahatca gıdıp gelemıyom onada karısyolar,esımle konustuk kessınlestırdık kardesımın yasadıgı yere tasıncaz ıs falan ayarlıcak ,bayramdan sonra tasıncaz tabı kaynanamgıl engel olmaz ınsallah
Ay hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim inşallah çok isterim kendi düzenin olsun herşey yolunda olsun ne güzel vAlla hepimiz yani çoğumuz aynı durumdayız gerçekten inşallah engel olmzkr ya

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bu son 3 aydır hayata karsı cok ısteksızım hıc yataktan kalkmak ıstemıyom zaten kızım sagolsun gece gunduz uyutmuyo cok uykusuzum cok yorgunum cok yanız hıssedyom kendımı ,hıc yataktan kalkmk ıstemıyom hıc bı ısı yapmk ıstemıyom ,evı temızlıgı falan cok zor yapıyom ,sanırım depresyondayım evlendıgımden berı esımle ayrı yasıyoz her sıkıntıyı tek basıma goyusledım ıkı cocugum oldı hamılelıklerındem dogumlarına buyutmelerıne kadar hep tektım ,esımlede cok skıntı yasadım gorumcemle kaynanamla daha yenı gelıngen cok sıkıntı yasadım ne evlılıgmı ne hamılelıgmı yasayamadım ,yasadıklarımıda unutamıyom bı turlu esımıde aılesınıde affedemıuom ,yıllardır bunları yasaya yasaya ruhrnde bedenende coktum artık tukendım oyle hıssedyom yemk bıle yampıp yemk ıstemıyom,insallah bı ay sonra tasınıcaz burdan ,ne olur cok dua edın bı sıkıntı cıkmasın esımın aılesı engel olmasın ,cok ıhtıyacım var dualara, tasındıgımzda da pısman olmayız ınsallah ozellıkle bunun ıcın dua edın bana ,ındallah tasınırız haytmıza yenı bı sayfa acarız ama o zamanda boyle tukenmıslıgımn devm etmesınden korkuyom ya duzelemezsem ,burda ne arkadsım ne bı dost konusacagım kapısını acıp dertlesrcgım kımsem yok ,cok yalnız kaldım kusura bakmayın uzun oldu ama ıcımı dokmeye cok ıhtıyacm var ,sızlerde bole bazen bole tukenmıslık sendromuna gırıyomusunuz???? ,ısın kotu tarafı kaynanamla dıp dıpe yasıyoz bu gelmıs bana dıyo doymuyosun uyumaya ,cok sınırlendım ama ne yapım ne gecm var ne gunduzum bebegım uyutmuyo ruhende bedenende cok yırgunum ,aksama kdr ıs yaparım kımse gormez ısı bıtırıp uzanırım mutlaka kaynanam gelır gorur benı ,zaten hersrye karısıyo adım uykucu agaya cıktı ,cok canım sıkkın ,buralardan esımın aılesınden olabıldıgınce uzaga gıtmek ıstıyom yıllardır onların elının altında yasıyom ,kendı hayatımı yasamadım hıc ,onsallah tasınırız ama korkularım var ya bı aksılık cıkarsa yada ne bılım tasındıgıma pısman olursam ....
Nerede yaşıyorsunuz canım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

🤲❤️

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim inşallah çok isterim kendi düzenin olsun herşey yolunda olsun ne güzel vAlla hepimiz yani çoğumuz aynı durumdayız gerçekten inşallah engel olmzkr ya
İnsallah canım benım insallah ,tasındıgımdada paylsacam burdan insallah,Allah benım gıbılerınede yarfım etsın

Nerede yaşıyorsunuz canım
Ardahanda yasıyoz koyunde yasıyorz cnm

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
İnsallah canım benım insallah ,tasındıgımdada paylsacam burdan insallah,Allah benım gıbılerınede yarfım etsın

Ardahanda yasıyoz koyunde yasıyorz cnm
Amin amin inşallah canım benim çok isterim deprem de bzm oturduğumuz evde k bbmn di onlara ev yapılacak bizde kendimiz yaptıracağız bize de dua ette Allah kolaylık versin bu sene yaptıralım canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar