Serklaj sonrası 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep159 tarafından oluşturulan Serklaj sonrası 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 902 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Serklaj sonrası 😥
Konbuyu başlatan Zeynep159
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep159

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Canlar rahim ağzı kısalması var bende ameliyat oldum benı ameliyat yapan doktor çok uzanmayacaksın hareket edeceksin yoksa kan pıhtılaşması ve kemik erimesi olur sende dedi kendi düzenli gittiğim doktorum da kalkmıcan yemek ve tuvalet dışında sürekli uzanacan diyor bebek dikişlere baskı yapmasın diye şimdi ben ne yapayım şaşırdım serklaj olan arkadaşlar siz bu süreci nasıl geçiriyorsunuz

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Canlar rahim ağzı kısalması var bende ameliyat oldum benı ameliyat yapan doktor çok uzanmayacaksın hareket edeceksin yoksa kan pıhtılaşması ve kemik erimesi olur sende dedi kendi düzenli gittiğim doktorum da kalkmıcan yemek ve tuvalet dışında sürekli uzanacan diyor bebek dikişlere baskı yapmasın diye şimdi ben ne yapayım şaşırdım serklaj olan arkadaşlar siz bu süreci nasıl geçiriyorsunuz
Canım benim öncelikle çok geçmiş olsun rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah
Bende serklajlıyım 28. haftada dikiş atıldı şuan 36. haftaya geldim tuvalet ve yemek dışında kalkmaman senin için daha iyi oturur durumda bile ağırlık aşağıya biniyo ve dikişler zorlanıyo banada doktorum kesinlikle kalkmayacaksın dedi haftalık iğne kontrol yemek ve tuvalet dışında kalkmıyorum kesinlikle onun sayesinde dikişlerim tuttu haftam ileride ve tutmama riskine rağmen

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım.20.haftamda oldum suan 24+3 olduk sukur Cokk dikkat ediyordum ama bu aralar biraz evın içinde geziniyorum bacak ve bel ağrısından uyuyamıyordım ama yanlış yapıyorum galiba yine eskisi gibi sürekli uzanayım en iyisı çok sag ol canım benım rabbim sağlıkla kuzularımızı elimize almayı nasip etsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım.20.haftamda oldum suan 24+3 olduk sukur Cokk dikkat ediyordum ama bu aralar biraz evın içinde geziniyorum bacak ve bel ağrısından uyuyamıyordım ama yanlış yapıyorum galiba yine eskisi gibi sürekli uzanayım en iyisı çok sag ol canım benım rabbim sağlıkla kuzularımızı elimize almayı nasip etsın

Mlkmlk

Guest
rank
Canim bende serklajliyim. Yarım saat önce konustim telefonla Sürekli yatan bir akrabam hep yatmış 5 buçuk aylikken pıhtılaşma sonucu kaybetmiş . Bende ara ara yürüyorum . Hareketlerime dikkat ediyorum .. Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin .

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım benim cümlemize inşallah
Doktorun dikişler tutmuş dahada ileriyi görürüz diyene kadar temkinli ol yine de

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktor
Canim bende serklajliyim. Yarım saat önce konustim telefonla Sürekli yatan bir akrabam hep yatmış 5 buçuk aylikken pıhtılaşma sonucu kaybetmiş . Bende ara ara yürüyorum . Hareketlerime dikkat ediyorum .. Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin .
doktor kan sulandırıcı iğne verememiş mı canım

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende serklajlıyım 24 haftamda dikiş atıldı şu an 31 haftalık oldum. Kesinlikle ve kesinlikle kendi doktorunu dinle yemek,tuvalet ve doktor kontrolun dışında ayağa kalkma hep uzanarak geçir bu süreci kemik erimesi falanda olmuyor bunlar hepsi boş laf biliyorum zor bir süreç hep yatakda olmak ama katlanmak zorundayız ben hala yatakdayım hiç kalkmıyorum.. ALLAH yardımcın olsun kendine dikkat ett 🙏😊

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende serklajlıyım 24 haftamda dikiş atıldı şu an 31 haftalık oldum. Kesinlikle ve kesinlikle kendi doktorunu dinle yemek,tuvalet ve doktor kontrolun dışında ayağa kalkma hep uzanarak geçir bu süreci kemik erimesi falanda olmuyor bunlar hepsi boş laf biliyorum zor bir süreç hep yatakda olmak ama katlanmak zorundayız ben hala yatakdayım hiç kalkmıyorum.. ALLAH yardımcın olsun kendine dikkat ett 🙏😊
Rabbım sana da şifa versin canım. Bi arkadaşım da serklaj olmuş durumu iyi değil doğum yapabilir heran çok korktum bunu duyunca en ıyısı uzanayım gerısı rabbimin takdiri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar