"SERKLAJ"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"SERKLAJ\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,089 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"SERKLAJ\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Kızlar Serklaj Nasıl Bir işlem Nasıl Yapılıyor ? Hiç Olan Varmı Acaba?
Rahim ağzı dikişi canım eğer olmak istemiyorsan mümkünse bak ciddiyim bu konuda lavabo hariç ystakatan adla kalkma 8 hafta sabret 30 haftalık oldun mı daha sıkıntı olmaz ana 8 hafta sabretmen lazım yataktan çıkma bol bol yat lavabo ihtiyacın olunca çık onuda fazla kendini ıkındırmafan yap

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rahim ağzı dikişi canım eğer olmak istemiyorsan mümkünse bak ciddiyim bu konuda lavabo hariç ystakatan adla kalkma 8 hafta sabret 30 haftalık oldun mı daha sıkıntı olmaz ana 8 hafta sabretmen lazım yataktan çıkma bol bol yat lavabo ihtiyacın olunca çık onuda fazla kendini ıkındırmafan yap
Ayşem kafam karma karışık napicagi bilemiyorum ilk oyle dediler hemşire geldi ve riskli dedi suyun gelir daha sonra eczanede birşey varmi. Onu kendimiz alacaz rahime yerlestiriceklermis daha sonra net karar verecekler Ayşem çok korkuyorum ben

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ayşem kafam karma karışık napicagi bilemiyorum ilk oyle dediler hemşire geldi ve riskli dedi suyun gelir daha sonra eczanede birşey varmi. Onu kendimiz alacaz rahime yerlestiriceklermis daha sonra net karar verecekler Ayşem çok korkuyorum ben
Korkma üzülme canım kesin belli mi olup olmayacağı?

Tüm sayfalar yüklendi.