Ses geliyo

• Konbuyu başlatan Babybaby
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Babybaby tarafından oluşturulan Ses geliyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,183 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ses geliyo
Konbuyu başlatan Babybaby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nefise
B

Babybaby

Guest
Gunde 3-4 kez oluyor bebegim cok hareketli bazen çıt diye ses geliyo bazen eklem sesi gbi ses duyuyorum dr ye soylesem mi cevremdekiler dalga gecer gbi karsiladi soyledigi mi 😑

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Gunde 3-4 kez oluyor bebegim cok hareketli bazen çıt diye ses geliyo bazen eklem sesi gbi ses duyuyorum dr ye soylesem mi cevremdekiler dalga gecer gbi karsiladi soyledigi mi 😑
Çevredeki insanlar ne hissettiğini hiç anlamıyor insanların sen yaşıyorum böyle bişey deyince dalga geçmenin anlamı yok demek ki böyle bişey hissediyorsun ki takılmışsın bu duruma başına gelmesi lazım değil illa seni anlamaları için ama dalga geçmeleri daha kolay. Kendileri başkasında yaşanmayan bişey yaşasalar hemen ortalığı yıkarlar dalga geçiyorlar diye sen doktora danış canım en ufak bişey bile olsa sormak daha iyi boşver milleti

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım o ses nedir bilemedim ama neden çekiniyorsun ki sor tabi gittiğinde druna ne olduğunu öğrenirsin için rahat eder en azından

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Karın içindeki gazda olabilir barsak kaynaklı da olabilir bunda dalga gecicek bişey yok o yüzden cevrendekileri takma moralini de bozma gittiğinde Dr sorarsın en iyi bilgiyi verir sana

B

Babybaby

Guest
Çevredeki insanlar ne hissettiğini hiç anlamıyor insanların sen yaşıyorum böyle bişey deyince dalga geçmenin anlamı yok demek ki böyle bişey hissediyorsun ki takılmışsın bu duruma başına gelmesi lazım değil illa seni anlamaları için ama dalga geçmeleri daha kolay. Kendileri başkasında yaşanmayan bişey yaşasalar hemen ortalığı yıkarlar dalga geçiyorlar diye sen doktora danış canım en ufak bişey bile olsa sormak daha iyi boşver milleti
Tesekkur ederim yorunuz icin 🙏 İnternette arastrdim biraz gelmesi normal diyor doktor videosunda altina yorum yazanlarda olmus bendende geliyor vs . Diye tek degilim sanirim bu sesi duyan olarak .

Nefise

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy bende de oluyor ya. Çok aşırı hareketli ve hareketleri çok can yakıcı bazen bende duyuyorum korkuyorum hatta bir yerine birşey olacak diye 😃

Tüm sayfalar yüklendi.