Sevgili anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Sevgili anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sevgili anneler
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun verdiği FOLİDOCE galiba vitamin ilacı onu gebeliğin sonuna kadar mı kullaniyoruz . Ve de başka bi doktor bana kan ilacı verdi . Ne zamana kadar kullancam.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun verdiği FOLİDOCE galiba vitamin ilacı onu gebeliğin sonuna kadar mı kullaniyoruz . Ve de başka bi doktor bana kan ilacı verdi . Ne zamana kadar kullancam.
Folidoce folik asit canım ilk 1 ay falan kullanılıyor sonra gittiğinde Dr daha güçlü vitamin destekli folik asitlere başlıyor kan hapını gebeliğin sonuna kadar kullanıyorsun Dr gerekli görürse doğumdan sonra da bi süre kullanıyorsun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 3 ay bitti doktoruma sordum folik asit için elinde varsa kutu bitene kadar kullan dedi kan ilacı hiç kullanmadım d vitamini ve Demir kullanıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla 3 ay bitti niye bana biraktirmadilar
Bilmiyorum canım 5 haftalıkken öğrendim gittim folidoce yazdı bi daha ki gittiğimde yenisini yazdı bebeğe yeterli gelmez artık diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan ilaçları d vitamini ayrı onları sonradan veriyorlar zaten vitamin destekli folik asit olarak bana imom verdi onu kullanıyorum kaç aydır önceki gebeliğimde de aynı ilacı kullanmıştım

Tüm sayfalar yüklendi.