Sezaryan dikişi kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Sezaryan dikişi kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sezaryan dikişi kanama
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
1 aydır sezaryan oldum dün sezaryan yerim çok kaçınıyordu bende dayanamadım hafif kaşıdım elimle deyil kıyafetle çok hafif kaşıdım sonra bi baktim kanamıştı neden böyle oldu doktora gitmeliyim mi
Canım dikkat etsene evde tentitiyok varmı gazli bezle guzelcene sil oraya mikrop kaptirma

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
1 aydır sezaryan oldum dün sezaryan yerim çok kaçınıyordu bende dayanamadım hafif kaşıdım elimle deyil kıyafetle çok hafif kaşıdım sonra bi baktim kanamıştı neden böyle oldu doktora gitmeliyim mi
Doktora görün canım enfeksiyon kapmış olabilir

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Y
canim orasi enfeksiyon kapdigi icin kasinmis zaten simdide enfeksoyon varsa doktora git baksin
Canim bende iyileşiyor diye kaşınıyor sanmıştım neden enfeksiyon ķapar ki iyi de bakıyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden enfeksiyon kapiyor ki iyi bakılmadığı için mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah be kuzum neden kaşıyprsun acaba dikişi mi açtın ki 🤦🏻‍♀️. Karşına bir ayna al istersen yada eşine söyle dikişine baksın açıklık var mı diye.

Tüm sayfalar yüklendi.