Sezaryan dikişi kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Sezaryan dikişi kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 939 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sezaryan dikişi kanama
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aslında zor değil kendini sıcak tutup bol bol yürürsen her şey düzeliyor ama biraz da senin elinde kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çay içiyorum ve kayraya bakıyorum 🤣🤣beyfendi hem tbye bakıp hem emmek istiyor şyan oturarak emiyor değişik emme yöntemleri deniyor bakalım 🤣🤣
Hahaha yerim ben onu ya 😘😘😘🥰🥰🍯

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
1 aydır sezaryan oldum dün sezaryan yerim çok kaçınıyordu bende dayanamadım hafif kaşıdım elimle deyil kıyafetle çok hafif kaşıdım sonra bi baktim kanamıştı neden böyle oldu doktora gitmeliyim mi
[/QUOmem. Kaşınıyor düzeliyor o canim kanamasida benimkide kanadı çok şimdi düzeldi çok iyi masallah dümdüz dikiş yeri

İlk 1 ay dokunma bence ben ağda yapmaya korkutum sadece permatik kullndım. Ne kadar fazla haraket edersen o kadar hızlı iyileşir canım ben sadece yurğyül ve bol su ile 1 haftad toprladım. Ama dikiş yerinin rengi 4 yad 5 ayda anca kendi ten renhime döndü bir zaman boyunca dikiş yeri şiş oluyor zamanla oda gidiyor şuan bende sanki hiç dikii yok gibi 🤣🤣. Tüy dökücü kullanmdım evde var ama hala kullanmaya çekiniyorum

Napıyprsun kızz
Kayra nevzaman oturdu desteksiz oturuyormu yani benim kız oturuyor bırakınca sağa sola dusuyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Kayra nevzaman oturdu desteksiz oturuyormu yani benim kız oturuyor bırakınca sağa sola dusuyor
Kayra tsm olarak 7 aylık olunca desteksix oturmaya başladı canım düşşe bişr direk elini kafasının atlına koyuyor kafasını vurmuyor o yüzden korkmadan bırakıyorum oturduğu yerde

Kendimi pek sıcak tutmuyorum aslında teşekkür ederim canim
Sıcak tut canım kendini.

Tüm sayfalar yüklendi.