Sezaryan erken mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Sezaryan erken mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,411 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryan erken mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cuma günü sezaryan olacağım dr38+3 olunca sezaryan yapalım dedi ama bana çok erken geldi biraz dursun da diyorum çok zor oluyor artık taşıması yoruldum bacaklarım.sis kramplar oluyor
Bazı doktorlar 39un sona kadar bekliyor, ki bana gore en iyisi de bu ama genellikle 38. Haftadan itibaren sezaryen icin gun verilir

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım geçmiş olsun rabbim sağ salim aldırsın kucağınıza inş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım sağlığı kilosu falan nasıldı ondan terettüt de kaldim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı olsun nasıl tercih ettiniz sezaryani
Belden uğuşturmalı cnm

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cuma günü sezaryan olacağım dr38+3 olunca sezaryan yapalım dedi ama bana çok erken geldi biraz dursun da diyorum çok zor oluyor artık taşıması yoruldum bacaklarım.sis kramplar oluyor

Canım bende salı günü ameliyat olcam 6 aralıkta seninkide aralıkmı bende 39 haftalık olcm

Tüm sayfalar yüklendi.