Sezaryan günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Sezaryan günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,391 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sezaryan günü
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kesinlikle haklısın herşey bende bitiyor canim iyiki söyledin sıcak su olayını canim hiç aklıma gelmezdi öptüm seni balım
Bende seni kuzum hadi Allah kurtarsın senide şimdiden 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol goguslerine masaj yap hemen gelir ben hastanede sezaryana girecegim belli olunca direk kednimi sıcak suya attım nasıl olsa sezaryan oslack diye hep goguslerine masaj yaparak yıkadım doğumdan sonra hemen geldi şükür sütüm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar ben yarin 40 haftalik oluyorum bugün kontrolum vardı doktor bebegin başı büyük normal doğuramasan zorlanırsın karar ver dedi vajinamus geçmişliginde var ıkınamassan bebek tehlikeye girer dedi Kilosuda biraz yüksek pazartesi gününe gün verdi yani sezaryan oluyorum malasef gittigim 3 doktorda sancıyla gelirsen bile bebegin başından dolayı sezaryan hazırlıklı ol dedi bu sefer de sezaryanda korkuyorum😁
Allah yardimcin olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canim belden uyuşturma dedi diyer türlü çok ağrı oluyormuş anestezi doktoru öyle karar verdi hangisi daha iyiydi acaba

Amin teşekkür ederim🤲🏻
Belden uyuşturmali rahat canım bana göre doktor da durumuna göre karar vermiştir

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bende seni kuzum hadi Allah kurtarsın senide şimdiden 😘

Bol bol goguslerine masaj yap hemen gelir ben hastanede sezaryana girecegim belli olunca direk kednimi sıcak suya attım nasıl olsa sezaryan oslack diye hep goguslerine masaj yaparak yıkadım doğumdan sonra hemen geldi şükür sütüm
Yapicam canim teşşekur ederim😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar ben yarin 40 haftalik oluyorum bugün kontrolum vardı doktor bebegin başı büyük normal doğuramasan zorlanırsın karar ver dedi vajinamus geçmişliginde var ıkınamassan bebek tehlikeye girer dedi Kilosuda biraz yüksek pazartesi gününe gün verdi yani sezaryan oluyorum malasef gittigim 3 doktorda sancıyla gelirsen bile bebegin başından dolayı sezaryan hazırlıklı ol dedi bu sefer de sezaryanda korkuyorum😁
Bende çok korkuyordum ama inan 1 2 gün içinde normal doğum gibi toplandim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim camim 🤲🙏🌹

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Belden uyuşturmali rahat canım bana göre doktor da durumuna göre karar vermiştir
Herkez rahat diyor İNSAALLAH rahat olur benimkide

Bende çok korkuyordum ama inan 1 2 gün içinde normal doğum gibi toplandim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim camim 🤲🙏🌹
Amin canim 🤲🏻

Amin canim 🤲🏻
Allah yardimcin olsun
Sağol canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

❤️👶

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucana almayı nasip etsin inşallah canım bende pazartesi günü sezeryanla doğuma gircem Allan nasip ederse ikimizede hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah ☺️

❤️👶

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim ilk doğum mu
İkinci doğumum olcak ama korkma belden aşşağını uyuştrulıncada hiçbir şey anlamıyorsun bebeğin doğduğu anı görüyorsun bu çok güzel zaten sana doğum yapmadan sakinleştirici iğne yapıyorlar kafam Leyla gibi oluyor o anda 😄😄kul gibi oluyor vücudun korkma dua ederek gir ameliyata bak bende pazartesi doğuma gircem bana güven ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar