Sezaryen doğum?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Sezaryen doğum? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,106 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen doğum?
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2.sezeryan olucam inşAllah kaçıncı günde ayağa kalktınız. Dikişler acıdı mı aynı yerden tekrar. İlki mı daha rahattı ıkıncı mı sezeryan mı

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2.sezeryan olucam inşAllah kaçıncı günde ayağa kalktınız. Dikişler acıdı mı aynı yerden tekrar. İlki mı daha rahattı ıkıncı mı sezeryan mı
Kişiden kişiye göre değişir. Acıyor diye hiç hareket etmezsen haftalarca kendine gelemezsin sürekli hareket halinde olursan Çabuk geçer. İlkte 4. Gün ikinci de 3. Gün kendi işimi yapmaya başladım ev işi filan yavaş yavaş

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
10 dk sonra ayakta idim hic bisey bilmedim ne agri ne sizi
MaşAllah inşAllah bende öle olurum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kişiden kişiye göre değişir. Acıyor diye hiç hareket etmezsen haftalarca kendine gelemezsin sürekli hareket halinde olursan Çabuk geçer. İlkte 4. Gün ikinci de 3. Gün kendi işimi yapmaya başladım ev işi filan yavaş yavaş
Baya iyiymiş 3 gün maşAllah inşallah bende öle olurum

Bnm ikinci sezeryanim hiç. Acımadı ilki daha zordu cnm bide üstelik sadece 2 buçuk yıl vardı arada

Bnm ikinci sezeryanim hiç. Acımadı ilki daha zordu cnm bide üstelik sadece 2 buçuk yıl vardı arada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar