Sorum var Yarın Sezaryenim var ne önerirsiniz

• Konbuyu başlatan Hilal02aden
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal02aden tarafından oluşturulan Yarın Sezaryenim var ne önerirsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın Sezaryenim var ne önerirsiniz
Konbuyu başlatan Hilal02aden
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yarın sabah sezaryen olacağım. Önerilerinizi çok merak ediyorum ilk doğumun olacak şunu mutlaka yap ya da aklında bulunsun dediğiniz şeyler neler?
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım benim öncelikle . Akşama kadar olabildiğince sıvı şeyler tüket suyu bol bol tüket gece 12 den sonra bir şey yeme yemek olarak ama su içebilirsin . Birde sütün hemen gelmesi için bugun gün içinde sık sık sıcak su ile göğüslerine masaj yap canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanına kayısı meyve suyu, sakız al doğumdan sonra gazını hemen çıkarmana yardımcı olacak şeyler bunlar . Mümkün olduğunca evde yürü yatma . Doğumdan sonra şişmemek için

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım Allah'ım sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah sıvı şeyler tüket bol su kayısı hosfafi iç doğumdan sonra kayısı meyvesuyu bol iç sakız özellikle yanında bulundur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yarın sabah sezaryen olacağım. Önerilerinizi çok merak ediyorum ilk doğumun olacak şunu mutlaka yap ya da aklında bulunsun dediğiniz şeyler neler?
Öncelikle rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bir gece öncesinden hafif bir akşam yemeği ye asiırı meyve tüketme karında şişlik yapablir haberin olsun gece yarısından itibaren hiçbirsey yiyip içme birkaç genital bölge temizliği yap ameliyattan önceki gece ılık bir duş al rahatlatir hem de enfeksiyon kapma riskinin azaltir bir gece öncesinde iyi bir uyku çek canım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım benim öncelikle . Akşama kadar olabildiğince sıvı şeyler tüket suyu bol bol tüket gece 12 den sonra bir şey yeme yemek olarak ama su içebilirsin . Birde sütün hemen gelmesi için bugun gün içinde sık sık sıcak su ile göğüslerine masaj yap canım

Yanına kayısı meyve suyu, sakız al doğumdan sonra gazını hemen çıkarmana yardımcı olacak şeyler bunlar . Mümkün olduğunca evde yürü yatma . Doğumdan sonra şişmemek için
Bizim yazmamiza gerek kalmadı ki ☺️ ne güzel anlattın herşeyi zaten benimm sezeryanla ilgili hiç bir fikrim yok 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bizim yazmamiza gerek kalmadı ki ☺️ ne güzel anlattın herşeyi zaten benimm sezeryanla ilgili hiç bir fikrim yok 🤗
Teşekkür ederim balım ben şimdiden başladım düşün sıcak su ile göğüslerime masaj yapmaya süt heemn insin diye. Yürümeye de başladım ama sonradan bel ve bacak ağrısından ölüyorum kız 😂😂

rank
Teşekkür ederim balım ben şimdiden başladım düşün sıcak su ile göğüslerime masaj yapmaya süt heemn insin diye. Yürümeye de başladım ama sonradan bel ve bacak ağrısından ölüyorum kız 😂😂
Ya sezeryanla doğum çok zor yaa normal doğuda şu yönden şanslısın o an da sanciyi çekip kurtuluyorsun sezeryanla sonradan acıyı çekiyorsun işte 😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya sezeryanla doğum çok zor yaa normal doğuda şu yönden şanslısın o an da sanciyi çekip kurtuluyorsun sezeryanla sonradan acıyı çekiyorsun işte 😒
Valla bana zor değildi 😂😂. Ne doğumdan sonra ağrım oldu ne aylar sonra 😂😂sanırım tamamen bünye ile alakalı annemde Doğumdan sonra ağrı hiç çekmemiş tek sorun doğumdan sonra tarlaya giderken üşüttüğü için dikişleri azıcık üşütse ağrıyor ama bende oda yok şükür. Doğumdan sonra beni baya kalın giydirmişti 😂😂

rank
Valla bana zor değildi 😂😂. Ne doğumdan sonra ağrım oldu ne aylar sonra 😂😂sanırım tamamen bünye ile alakalı annemde Doğumdan sonra ağrı hiç çekmemiş tek sorun doğumdan sonra tarlaya giderken üşüttüğü için dikişleri azıcık üşütse ağrıyor ama bende oda yok şükür. Doğumdan sonra beni baya kalın giydirmişti 😂😂
Annene çekmişsin ne güzel eskiler zaten güçlü kadınlar 🤩🤩

Benimde kaynanam diyor karnım burnumda tarlaya giderdim eve gelip evi temizle yemek yap 5 6 tane de ayrı küçük çocuklara bak 😞 zormuş işleri cidden şimdiki kızlarda genellemiyorum sözüm meclisten dışarı bir makinaya bulaşık koymaya acizler

Benimde kaynanam diyor karnım burnumda tarlaya giderdim eve gelip evi temizle yemek yap 5 6 tane de ayrı küçük çocuklara bak 😞 zormuş işleri cidden şimdiki kızlarda genellemiyorum sözüm meclisten dışarı bir makinaya bulaşık koymaya acizler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar