Sorum var Yarın Sezaryenim var ne önerirsiniz

• Konbuyu başlatan Hilal02aden
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal02aden tarafından oluşturulan Yarın Sezaryenim var ne önerirsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 384 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın Sezaryenim var ne önerirsiniz
Konbuyu başlatan Hilal02aden
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Annene çekmişsin ne güzel eskiler zaten güçlü kadınlar 🤩🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde kaynanam diyor karnım burnumda tarlaya giderdim eve gelip evi temizle yemek yap 5 6 tane de ayrı küçük çocuklara bak 😞 zormuş işleri cidden şimdiki kızlarda genellemiyorum sözüm meclisten dışarı bir makinaya bulaşık koymaya acizler

Benimde kaynanam diyor karnım burnumda tarlaya giderdim eve gelip evi temizle yemek yap 5 6 tane de ayrı küçük çocuklara bak 😞 zormuş işleri cidden şimdiki kızlarda genellemiyorum sözüm meclisten dışarı bir makinaya bulaşık koymaya acizler
Benim babannemde babamı tarlaya giderken doğurmuş kordon bağını kendi kesip eve dönmek yerine tarlaya gidip işlerini halletmis rahmetli oldu akşam cenazesine gidemedim bugün eski toprak deyince o an aklıma geldi .. 🫤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim babannemde babamı tarlaya giderken doğurmuş kordon bağını kendi kesip eve dönmek yerine tarlaya gidip işlerini halletmis rahmetli oldu akşam cenazesine gidemedim bugün eski toprak deyince o an aklıma geldi .. 🫤
Başınız sağolsun canım benim . Bizim de cenazemiz oldu hem eşim tarafın hem bizim ama annemgil beni götürmedi gebe kadın cenazeye gitmez vs diye hurafe mi değil mi bilmiyorum tabi ama rahmetli halası da öyle demişti bana . hep

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gece 12 den sonra bişey yiyip içme doğumda midene baskı uyguladıkları için midendekilerin soluk boruna kaçma ihtimaline karşı önlem olarak yemek ve sıvı şeyler tüketmemen öneriliyor. Duş al temizlen, bavulunda eksik falan varmı onları kontrol et

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gece 12 den sonra bişey yiyip içme doğumda midene baskı uyguladıkları için midendekilerin soluk boruna kaçma ihtimaline karşı önlem olarak yemek ve sıvı şeyler tüketmemen öneriliyor. Duş al temizlen, bavulunda eksik falan varmı onları kontrol et
Kız ben iyi ki ilk doğımda ölmedim o zaman 😂😂biliyorsun plansızdı bana sadece 2 saat yemek vermediler öyle girdim sezaryana

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yaaa çok üzüldüm şimdi basınız sağolsun birtanem mekanı cennet olsun inşallah 🤲🌹😥

Başınız sağolsun canım benim . Bizim de cenazemiz oldu hem eşim tarafın hem bizim ama annemgil beni götürmedi gebe kadın cenazeye gitmez vs diye hurafe mi değil mi bilmiyorum tabi ama rahmetli halası da öyle demişti bana . hep
Aa ben gokceyle 34 haftalık hamileydim abim vefat ettiğinde canım gittim ama

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen banada annemle eşim gelme sen dediler ama ben doktoru aradım şehir dışına çıkma dedi yoksa gene giderdim sağol canım yakınını son yolculuğuna ugurlamamakta garip geldi biraz

Yaaa çok üzüldüm şimdi basınız sağolsun birtanem mekanı cennet olsun inşallah 🤲🌹😥

Aa ben gokceyle 34 haftalık hamileydim abim vefat ettiğinde canım gittim ama
Sümeyra.gkck21 teşekkür ederim canım Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.