Sezaryen doğumdan ne zaman sonra yüzüstü yatabildiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Sezaryen doğumdan ne zaman sonra yüzüstü yatabildiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,331 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen doğumdan ne zaman sonra yüzüstü yatabildiniz ?
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasin annesi

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kizlar sezaryenden sonra ne zaman yüzüstü yatabildiniz ben 20 gün oldu sırt üstü yatyorum bı ab önce yan ve yüzüstü yatmk istyorum hiç rahat değilim

İkincihamilelik🤲

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kizlar sezaryenden sonra ne zaman yüzüstü yatabildiniz ben 20 gün oldu sırt üstü yatyorum bı ab önce yan ve yüzüstü yatmk istyorum hiç rahat değilim
Ben bir hafta ya da on gün sonra uyudum istediğim tarafa korkma dikişlere bişey olmuyor acı ağrı da kalmio cesaretini topla dene bence olur rahat edersin

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Ben bir hafta ya da on gün sonra uyudum istediğim tarafa korkma dikişlere bişey olmuyor acı ağrı da kalmio cesaretini topla dene bence olur rahat edersin
Hala agrilarom var canım biraz korkuyorum o yüzden 40 imi beklicem sanırım 18 gün kaldı ama bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 45 gün oldu tırsıyorum yüz üstü uyumaya niyeyse
Agrilarin ne durumda peki canim ben de korkuyorum ama

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben hastaneden eve geldim zaten insana Bi uyku geliyor hamilelikte hiç uyuyamadım yüz üstü o yüzden sürekli yüz üstü uyudum

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Geldiğin gün mü canım dikislerin veya ağrı bı sorun olmadı mı ne güzel valla belki bunyeyle de alakalı dur bilmiyorum ama
2 gün hastanede kaldım eve geldikten sonra evet yüz üstü yapmaya başladım zaten bebeğimi kaybetmiştim inanın 2 gün boyunca hiç uyanmadım

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktordan da kaynaklanıyor canım doktorun eli ne kadar hafifse o kadar rahatsın ben sezeryandan oldugum günün sabahına çiğdem bağdaş kurup oturdum

Tüm sayfalar yüklendi.